Angelina Jolie ’In ağırlığı savunmasız bir kamusal söylem meselesidir. Bir tabloid, onun için açlık grevi yaptığını bildirdi devam eden boşanma davaları ile Brad Pitt . Dedikoducu Polis araştırdık, işte bulduklarımız.Angelina Jolie 99 Pound'a Düştü mü?

Göre National Enquirer , Jolie kasıtlı olarak “eski Brad Pitt'i çocuk velayeti taleplerine boyun eğmeye zorlamak” için kendini aç bırakıyor. Hackerlar yıldız 'kendi kendine acıma partisinde yemeği reddediyor' ve sözde sadece 'avuç dolusu tahıl ve fındık' yiyor. İddiaya göre, Pitt'in ne kadar sağlıksız olduğunu görünce pes edeceğini umuyor.Magazin gazetesi, “kilosu tehlikeli derecede düşük” diyen ve bunun kendisi için neden kötü olabileceğini açıklayan bir “beslenme uzmanı” ile konuşacak kadar ileri gidiyor. Makale, boşanma davasının durumunu yeniden ele alıyor ve Jolie'nin 'Brad'den sonra çöplükte olduğunu' ekliyor. modelle lekeli Nicole Poturalski. Magazin dergisi tatsız makalesini, bu kilo vermenin bağışıklık sistemine zarar verebileceğini ve böylece 'COVID-19 geliştirme' şansını artırabileceğini söyleyen bir 'uzun ömür uzmanı' ndan alıntı yaparak bitiriyor.

Bu Satış Noktası Jolie’nin Sağlığı Üzerine Yorum Yapmamalıdır

Akla gelebilecek en küçük senaryoda, makalenin en sonunda, Enquirer 'Bu makalede alıntılanan doktorlar Angelina Jolie'yi tedavi etmedi' diyor. Bir hastayı tedavi etmemiş doktorlar, hastanın sağlığı hakkında konuşma konusunda vasıfsızdır. Doktorların Jolie'yi tedavi etmediği gerçeğini gizlemek kınanır, çünkü bilerek yapıldığından magazin gazetesine daha fazla güveneceğiz.Makaleye ekli, sıska görünen bir Jolie'nin çirkin bir fotoğrafı. Bu fotoğraf şunun galasından Önce babamı öldürdüler 2017'de. Bu bir üç yıllık fotoğraf bunu yakalamak kolay çünkü maske takmıyor. Bu modası geçmiş fotoğrafın kullanımı, magazin dergisini daha da güvenilmez hale getiriyor.

Kilosu İçin Sürekli Hedefleniyor

Güvenilmez tabloid'de bunun ötesinde bir açlık grevi olduğuna dair bir haber yok, bu yüzden Dedikoducu Polis bu hikayeyi bozuyor. Jolie, kilosu nedeniyle sık sık saldırıya uğrar. Raporlarını bozduk yeme bozukluğu , için sağlık krizi Pitt üzerinden ve açlık . Bu, gazetecilere saldıran tipik bir cinsiyetçi hikaye. Zararlı yıldızın sağlığı.

Boşanma davaları, bu magazin gazetesinden birçok düzmece hikayeye yol açtı. Jolie'nin Pitt'in çocuklarını görmesini engellemeye çalıştığını iddia etti. üretim çizelgeleme çakışmaları . Boşanma görünüşe göre Jolie'nin erkeklerden yemin etmek . Gözaltı savaşında onu besleyen şey, çocuklarını büyütme arzusu değil, Pitt'in sahip olduğu bir tür intikamdı. Jennifer Aniston'a döndü , yayına inanılacaksa.Bu hikayede, Jolie yine farklı bir kadın için açlık grevine girmeye motive oluyor, bu yüzden cinsiyetçi kıskanç eski arketip hala tam etkide. Jolie'nin 'parmak izi kadar ince' olmadığının kanıtı olarak alıntılayabileceğimiz yakın tarihli bir fotoğrafımız yok - biz paparazziler değiliz - ama yine de, tabloid de yok. Çürümüş ünü ve Jolie etrafındaki bu tür hikayelerin geçmişiyle, Dedikoducu Polis bu hikayenin doğru olmadığına inanıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.