Yaptı Angelina Jolie boşanma anlaşmasını reddetmek Brad Pitt Onun yerine onunla uzlaşmak istediği için mi? Bu tam olarak bir yıl önce bugün magazin dergilerinden biri tarafından yapılan bir iddiaydı. O zaman, Dedikoducu Polis yanlış olduğunu söyledi ve şimdi 12 ay sonra derginin önermesinin ne kadar yanlış olduğu daha da açık.

10 Aralık 2017'de, Yaşam tarzı Pitt'in Jolie'ye boşanmalarını halletmesi için 100 milyon dolara kadar teklif vermeye istekli olduğunu belirten bir makale yayınladı ve o yine de hayır dedi. Çıkış, 'çıkmazın' daha fazla para aradığı için değil, daha çok Oscar ödüllü aktrisin Pitt ile tekrar bir araya gelmek istemesinden kaynaklandığını iddia etti. Hatta tabloid, Pitt'in 'Angie'nin boşanmayı imzalaması' için 'büyük' miktarlarda parayı teslim etmeye istekli olduğunu iddia eden bir 'içeriden' olduğunu iddia etti, ancak Jolie 'her bir teklifi reddetti' ve sonuç olarak, oyuncu 'artık Angelina'ya güvenmiyor.'Elbette, Dedikoducu Polis Hem o makaleden önce hem de bu yana görüştükleri eşler hakkında doğrulanabilir şekilde yanlış iddialar yayınlayan dergiye güvenmemek haklıydı. Magazin dergisi, Jolie'nin onunla yeniden bir araya gelmek istediği için boşanma davasını halletmek için 100 milyon dolarlık sözde teklifini geri çevirdiği Jolie hakkındaki yanlış anlatısını ilk kez yayınladığında, aktörün sırdaşı bize bunun 'tamamen yanlış' olduğunu söyledi. Şimdi 365 gün sonra, magazin gazetesinin hikayesini uydurduğuna ya da tamamen güvenilmez kaynaklara dayandığına hiç şüphe yok.

Bir yıl önce belirttiğimiz gibi, hikayenin okurlar için ilk ihbarı, sözde 'kaynağının' Jolie'ye 'Angie' ve 'Angelina' olarak atıfta bulunma arasında nasıl değiştiğiydi. Gerçek hayattaki bir kişi, tanıdığı birine adının iki farklı versiyonuyla hitap etmez. Ama daha önemlisi, Jolie, Pitt'ten boşanma davası açan kişiydi. Eylül 2016'da oğulları Maddox ile özel bir uçakta meydana gelen bir olayın ardından ve kocasından ayrılmak istediğine dair fikrini değiştirdiğine dair hiçbir belirti yoktu. Buna ek olarak, görüşmediği kocasının 'anlamlı' nafaka sağlamadığını iddia ettiği Ağustos mahkemesinde, uzlaşma istemekten çok uzak, Jolie, yıl sonunda kesinleşen Pitt'den boşanmak istediğini belirtti. .

Bahsetmeyi taşıyor Yaşam tarzı Brangelina hikayeleriyle ilgili iyi bir sicile sahip değil. Örneğin, magazin dergisi Mayıs 2017'de hatalı bir şekilde iddia etti Pitt ve Jolie 'tekrar bir araya geldiler' ve 'gizlice çıkıyorlardı.' Ayrıca, kuruluşun raporları, yanlış bakımdan bu yana geçen aylarda daha iyi hale gelmedi Pitt, Jolie'ye boşanmalarını halletmesi için 100 milyon dolar teklif etti .

Muhtemelen, derginin makaleleri daha da çirkin görünüyor. Mart 2018'de, Dedikoducu Polis hakkında hayali bir kapak haberi yayınladığında piyasayı bozdu Jolie, dört numaralı kocasıyla evleniyor . O zamanlar belirttiğimiz gibi, Jolie hiçbir zaman isimsiz ve tanımlanamayan bir 'milyoner İngiliz hayırsever' ile nişanlanmadı ve hiçbir meşru çıkış bu çirkin iddiayı desteklemedi.

Bu saçmalıktan dört ay sonra, magazin gazetesi tekrar rotasını değiştirdi ve yanlış bir şekilde Pitt’in ailesi onu Jennifer Aniston’la tekrar evlenmeye çağırıyordu. . Ancak Dedikoducu Polis birkaç yıldır haklı olarak işaret etti, eski eşler yıllardır birbirlerini bile görmediler. Ve bir aydan biraz daha uzun bir süre önce, Dedikoducu Polis kapağında gerçek olmayan ve tuhaf bir şekilde tuttuğunda dergiyi çiviledi Jolie, Justin Theroux ile çıkıyordu. .

Geçmişte bahsettiğimiz gibi, Dedikoducu Polis Bazen ziyaretçilerin hangi satış noktalarına güveneceklerini değerlendirmelerine yardımcı olmak için tam olarak bir yıl önceki hikayeleri yeniden ziyaret eder. Magazin gazetesinin kaç tane sorgulanamaz gerçek dışı makale yayınladığına göre, derginin sözde Pitt ve Jolie kaynaklarının hayatları hakkında çok az bilgisi olduğu veya hiç olmadığı görülüyor. Ama gerçekleri istiyorsanız ve Brangelina hakkındaki gerçeklerden başka bir şey istemiyorsanız, sadece bir tane var Dedikoducu Polis .

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.