Dır-dir Angelina Jolie En büyük oğlu artık erkekler için 'sinsi sinsi' Maddox üniversiteye gitti mi? Bu haftanın magazin dergilerinden birinde yer alan bir haberin ardındaki dayanak budur. Dedikoducu Polis iddiaya baktı ve bu hiç de doğru değil.

Göre National Enquirer Jolie, 18 yaşındaki oğlu evden ayrıldığı için ciddi bir erkek arkadaş bulmaya kararlıdır. Sözde bir kaynak çıkış noktasına şunu söyler: “Haftada en az bir veya iki kez randevuya gitmeyi ve onu nereye götürdüğünü görmeyi planlıyor. Hâlâ aileye odaklanmış durumda ama şimdi hayatında doldurması gereken kocaman bir boşluk var. Hayatına başka bir adam getirmeye hazır! 'İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, Jolie'nin yeni bir romantizmin sözde huzursuz ev hayatına 'istikrar getirebileceğine' inandığını iddia ediyor. Jolie'nin Brad Pitt'ten ayrıldığından beri 'ilk ciddi erkek arkadaşı' için geciktiğini düşündüğünü iddia eden şüpheli bahşişçi, 'Kendisi için bunu gizlice araştıran iş tanıdıkları var, ayrıca doğrudan vurduğu birkaç adam var' diye ekliyor. .

Bununla birlikte makale, Jolie’nin aşk hayatıyla ilgili son zamanlarda yazılmış birkaç hikaye gibi tam bir uydurmadır. Yanlış iddia edilen birkaç hikaye var Jolie, Chris Hemsworth için 'evlilik sorunlarına neden oluyor' . Dedikoducu Polis ayrıca hakkında yanlış söylentileri de düşürdü Jolie, Bradley Cooper ile çıkıyor . Aktrisi ünlü erkeklerle ilişkilendiren raporlar yayınlayan kardeş yayınlarının aksine, Enquirer Jolie'nin genel olarak flört etmekle ilgilendiğini iddia ediyor.

Bu tabloid'in hikayesinde bazı mantık sorunları da var. Jolie, aşk hayatına yardım etmesi için neden 'iş tanıdıklarına' başvursun? 'İçeriden' aktrisin 'birkaç adama' ulaştığını, ancak isimlerini de bilmediğini nereden biliyor? Gibi Dedikoducu Polis Jolie'nin şu anda flört etmek istemediğini ve bunun yerine tamamen çocuklarına ve kariyerine odaklandığını belirtti.

Derginin anlatısı da orijinal değil. Daha geçen hafta Dedikoducu Polis bozuldu Enquirer Kardeş kanalı RadarOnline, hakkında benzer bir hikaye uydurduğu için Jolie, oğlunun üniversiteye gitmesinin ardından bir erkek arkadaş arıyor . Bu sahte makale ilk çıktığında belirttiğimiz gibi, Oscar ödüllü kişinin evinde yaşayan beş çocuğu daha var. Boş yuva sendromundan neredeyse hiç muzdarip değil.

Ve yayın, flört hayatıyla ilgili geçmiş hatalarından birkaçını unutmuş gibi görünse de, Dedikoducu Polis yok. Örneğin, Temmuz ayında dergi kararlı bir şekilde Jolie korumalarından birine 'aşık olmuştu' . Gerçekte, 'gizemli talip' olarak anılan adam onun koruması değil, çocuklarının bakıcısıdır ve romantik bir ilişki içinde değildirler. Jolie’nin aşk hayatıyla ilgili son makale daha kurgudur.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.