Dır-dir Angelina Jolie önlemek için kasıtlı olarak zamanlama çakışmaları oluşturmak Brad Pitt altı çocuğunu görmekten? Bu haftanın magazin dergilerinden birinde yapılan sahte iddia bu. Dedikoducu Polis düzeltebilir.

'Angie, Çocukları Görmek İçin Brad'i Cehenneme Götürüyor!' son sayısında bir manşet ilan etti National Enquirer . Ekteki makale, Jolie'nin Pitt ile çocukları arasında meşgul olacağını bildiği günlerde toplantılar planladığını söylüyor. Dergiye göre, eski sevgilisinin ödül sezonuna katılımından, ödül törenleriyle aynı gün bir ziyaret düzenleyerek faydalanıyordu. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi, dergiye Pitt'in taktikleri yüzünden 'harap olduğunu' söyler.Derginin dramatik raporu doğru değil. İnsanlar ünlü haberleri için çok daha güvenilir bir kaynak olan dergi, bu hafta Pitt son zamanlarda çocuklarıyla daha fazla zaman geçiriyor. . Velayet müzakerelerine gelince, güvenilir yayın, 'İşler çok daha sorunsuz gidiyor ve sonsuz derecede mutlu' dedi. Aslında Aralık ayında, oyuncu doğum gününü ve Noel arifesini en küçük üç çocuğuyla geçirdi.

Ayrıca not edilmelidir, bir Pitt ve Jolie’nin boşanmasına başkanlık eden yargıç daha önce aktris, eski sevgilisine çocuklarına daha fazla erişim hakkı vermezse velayetini kaybetme riskiyle karşı karşıya kalacağı konusunda uyardı. Hiçbir gösterge yok Zararlı star, ziyaret söz konusu olduğunda herhangi bir mahkeme kararına karşı çıktı. Dedikoducu Polis ayrıca duruma yakın bir kaynakla görüştüğümüzde bize Enquirer Raporu tamamen yanlış.

Pitt ve Jolie’nin velayet müzakereleri söz konusu olduğunda gerilim olduğu doğru olsa da, tabloid yanlış anlatımlarla durumu tırmandırıyor. Kasım ayında, dergi haksız yere Jolie, Pitt'e çocuklarının 'cesaretinden nefret ettiğini' söylüyordu. Çıkış ayrıca, aktrisin Pitt'i çocuklarına değersiz konuştuğunu ve aktif olarak onları ona karşı çevirmeye çalıştığını iddia etti. Dedikoducu Polis tamamen uydurma olan bu hikayeyi çürüttü.

Faith Hill und Tim Mcgraw Scheidung

Bu makaleyi yayınlamadan sadece bir hafta önce, Enquirer iddia edildi Jolie, çocuklarıyla birlikte Los Angeles'tan kaçmak için plan yapıyordu. Pitt'den o kadar çok nafaka talep ederek, gitmesine izin vermek zorunda kalacaktı. Bu sahte hikaye, hem yasal hem de mantıksal olarak deliklerle doluydu. Bundan önce, Dedikoducu Polis yanlış haber yaptığı için dergiye seslendi Jolie, Pitt'ten uzaklaşmak için çocuklarıyla New York'a taşınıyordu. . Bu olmadı. Güvenilir olmayan çıkış, eski çiftin boşanma ve velayet davalarına dair sıfır bilgiye sahip.

Kaynaklar

  • McNiece, Mia. 'Brad Pitt Hayatının Bu Aşamasında' Yeni Bir Adam ':' Mutlu, Çocuklarını Seviyor '' İnsanlar, 12 Şubat 2020.

    weißer Jake von der Staatsfarm
  • Mandell, Andrea. 'Mahkeme, Angelina Jolie'yi tehdit ediyor, çocukların Brad Pitt'i görmesine izin vermesi gerektiğini söylüyor.' USA Today, 12 Haziran 2018.

  • Shuster, Andrew. 'Angelina Jolie, Brad Pitt'e Çocuklarının' Bağırsaklarından Nefret Ettiğini 'mi Anlatıyor?' Gossip Cop, 24 Kasım 2019.

  • Shuster, Andrew. 'Angelina Jolie, Brad Pitt'ten Çocuklarla Kaçmayı Planlıyor?' Gossip Cop, 15 Kasım 2019.

  • 'Angelina Jolie, Brad Pitt'ten Uzaklaşmak İçin New York'a mı Taşınıyor?' Dedikoducu Polis, 10 Mart 2019.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.