Dır-dir Angelina Jolie yok etmek için komplo kurmak Brad Pitt ve Jennifer aniston İlişkisi? Bu, bu haftanın magazin dergilerinden birinde çıkarılan ve gerçeğe meydan okunan hikaye. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Geçen hafta, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Yaşam tarzı haksız yere iddia etmek için Pitt ve Aniston, Napa Vadisi'nde 1 milyon dolarlık bir düğün planlıyorlardı. . Gerçekte, eski eşler hiç bir araya gelmezler. Her iki yıldızın ayrı temsilcileri, bir romantizmi yeniden alevlendirmediklerini onayladı. Gibi saygın satış noktası İnsanlar dergi de benzer şekilde rapor etti Pitt ve Aniston tekrar çıkmıyor , dostça şartlarda olmasına rağmen.Ne yazık ki, Yaşam tarzı Jolie'nin de yer aldığı bir sürü hayali dramın içine atarken, sahte anlatımıyla ilerliyor. Bir iddia edilen kaynak, dergiye Zararlı yıldız, 'Brad ve Jen'in aşk hikayesindeki kötü adam olarak resmedilmekten yoruldu ve' karşılık vereceğine hiç şüphe yok. ' Unutulmamalıdır ki, sadece dedikodu medyası bu kurgusal 'aşk hikayesinde' Jolie'yi 'kötü adam' olarak tasvir etmektedir.

Çıkışa göre Jolie’nin ilk saldırı planı, boşanmalarının mali ayrıntılarını belirlerken Pitt’in banka hesabının peşine düşmek. Şüpheli ihbarcı, 'Sırf ona geri dönmek için fazladan milyonlar isteyebilir,' dedi. Boşanma konusunda tüm kartları elinde tutuyor, bu yüzden kızgın olması Brad için iyi değil. Angie ya istediğini alacak ya da hayatını perişan edecek. '

Jolie’nin ikinci saldırı planı, eğer magazin dergisine inanılacaksa, Pitt ve Aniston’un sözde birleşimini mahvetmek. Dergi, Jolie'nin Pitt’in Arkadaşlar yıldız - açığa çıkmasını istemeyeceği sırlar. Şüpheli kaynak, 'Angie'ye Jen ile olan sorunları hakkında güvendi,' diyor. Şimdi bu savunmasız yürekten kalbe konuşmalar onu rahatsız etmek için geri gelebilir. Herkes Brad'i Angie’nin düğmelerine basmayı bırakması konusunda uyarıyor. Jen bile. '

Elbette, tabloid raporu, Pitt ve Aniston'ın tekrar bir araya geldiği ve evlendiği şeklindeki yanlış fikirlere dayanıyor, bunların hiçbiri doğru değil. Bu, makalenin tamamını temelsiz kılar, ancak Dedikoducu Polis Hala Jolie’nin kampındaki bir kişiyle görüştü. Güvenilir içeriden bilgimiz, her şeyin göründüğü kadar saçma olduğunu onaylıyor. Jolie, Pitt ve Aniston'dan intikam almak için plan yapmıyor, onların hayali aşklarını yok etmeye de çalışmıyor.

Bu arada, bu ilk değil Yaşam tarzı Jolie’nin Pitt’in var olmayan aşk ilişkilerinden birine tepkisini biliyormuş gibi yaptı. Daha geçen ay Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için dergiyi bozdu Jolie, Pitt'in Alia Shawkat'ı çocuklarıyla tanıştırmasına kızmıştı . Baştan beri söylediğimiz gibi, film yıldızı Tutuklanan Geliştirme aktris. O zamandan beri bu çok netleşti ve tabloid hikayeyi tamamen bıraktı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.