Geçen Ocak, bir tabloid iddia etti Angelina Jolie öğrendikten sonra 'intikam' plastik cerrahi yaptırdı Brad Pitt ve Jennifer aniston yeniden bir araya geldi. Dedikoducu Polis saçma raporu çıktığında bozdu. Şimdi hikayeye bir göz atıyoruz.Angelina Jolie’nin İntikam Makyajı

2020 yılında, KB iddia edilen Angelina Jolie kozmetik bir prosedür için 1,4 milyon dolar harcadı çünkü Brad Pitt ve Jennifer Aniston'ın romantizmini yeniden canlandırdığı bildirildi. Magazin dergisi Jolie'nin 'Jen'in 50 yaşında hala çok taze görünmesinden nefret ettiğini iddia etti. Tüm bu işi Jen'i gölgede bırakmak için yaptı - ama başarısız oldu.'İçeriden biri, Jolie’nin estetik ameliyatlarından birkaçını ortaya çıkardı: Botoks, cilt soyma, burun estetiği ve yüz germe. Kaynak Jolie, “bu soluk, ruhani bakışı tercih ediyordu, ama hiç kimsenin ona sadece hasta göründüğünü söyleyecek yüreği yok. Tüm çalışma ona daha yaşlı bir görünüm veriyor. Eskisi kadar iyi görünmüyordu. ' Tuhaf hikayeyi sonuçlandırmak için yayın, Jolie'nin motivasyonunun, 'Pitt ve Aniston'ın' Altın Küre'de 'Pitt ve Aniston'ın' davet edilmemişken birbirlerine yaltaklandığını 'gördükten sonra daha da güçlendiğini sürdürdü.

Angelina Never Got A Nip Or Tuck Done To Spite Brad Ve Jen

Dedikoducu Polis rapor hakkında açıklığa kavuşturacak çok şey vardı, ancak bunların hiçbiri uzaktan doğru değildi. Başlangıç ​​olarak, Jennifer Aniston ve Brad Pitt bir araya gelmedi. Eski eşler yaptı arkadaşça etkileşim kurmak Altın Küre'deki kırmızı halıda, ama ikisi birkaç kez, sadece iyi arkadaş olduklarını açıkladılar. Pitt’in Angelina Jolie’den ayrılması ise en yumuşak geçiş olmadı. Çifti hala boşanma / velayet savaşına karışmış . Ancak, Jolie'nin 'intikam' için yüzünü yeniden yapılandırmak için milyonlarca dolar harcayacağı fikri aptalca. Oyuncu, eski kocasından intikam almak yerine kariyerine ve çocuklarına odaklanmakla meşgul. Ek olarak, Jolie geçen yıl Altın Küre'ye hiçbir kategoride aday gösterilmediği için katılmadı.Magazin dergileri Angelina Jolie'yi Doğru Anlayamaz

Ayrıca, bu ilk kez magazin dergileri değildi, özellikle KB , bu grubu yönetti. Örneğin geçen yıl, yayın Angelina Jolie'nin Justin Theroux ile çıktı . Bu başka bir şeydi satış noktalarından geçen geri dönüştürülmüş hikaye . Dedikoducu Polis sahte rapor çıktığında çürütüldü. Jolie'nin oyuncuyla bir arkadaşlığı olduğunu doğrulayacak hiçbir kanıt yok. Dergi ayrıca Jolie'nin Brad-Pitt ile ilgili stresin ortasında kendini aç bıraktı . Dedikoducu Polis o sırada hikayeyi düzeltti. Tuz oyuncu her zaman zayıf olmuştur. Eski kocası için boşa gittiğini iddia etmek saçma.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Prens Andrew ve Sarah Ferguson Yeniden Evleniyor mu?

Rapor: 'Maskeli Şarkıcı' Yapımcılar Jenny McCarthy’nin Anti-Vax Görüşlerinden EndişeliDolly Parton 75. Doğum Günü İçin Playboy'da Poz Veriyor mu?

Chris Hemsworth, Jason Momoa Avustralya'da Çekim Yaparken 'Dövüşüyor'?

Rapor: Carrie Underwood, Mike Fisher’ın Evliliği 'Boğan' Çocukları Nedeniyle Sorun Yaşıyor

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.