Angelina Jolie ulaşmadı Johnny depp ve tamamen gerçek dışı bir tabloid haberine rağmen, onu sağlıklı tutmaya yardım etmeyi teklif etti. Dedikoducu Polis sadece hikayeyi çürütebilir. Hatalarla dolu.

Göre Kadınlar Günü Aktris, Rusya'daki hayranları için imza atarken fotoğraflarının normalden daha ince göründüğünü gördükten sonra Depp için endişelenmeye başladı. Güvenilmez dergi ayrıca oyuncunun hem duygusal hem de fiziksel olarak 'sarmal' olduğunu iddia ediyor. Daha sonra içeriden olduğu iddia edilen bir kişinin, 'Sevdiklerini derinden endişelendiren bir kişilik bozukluğundan muzdarip olduğuna dair bazı endişe verici işaretler gösteriyor.'Depp’in hayatına müdahale etmeye çalıştığı iddia edilen kişilerden birinin 2010’larda oyuncuyla birlikte rol alan Jolie olduğu söyleniyor. Turist . Derginin şüpheli kaynağı, 'Grubuyla Avrupa'da turneye çıkarken günde birkaç kez ona telefon ediyor ve mesaj atıyor' diyor. Magazin gazetesi ayrıca Jolie'nin “onu sağlığına kavuşturmak için ona destek verdiğini” iddia ediyor, ancak çıkış ona nasıl bakmayı planladığına dair sıfır ayrıntı veriyor.

Başlangıç ​​olarak, Depp şu anda grubu The Hollywood Vampires ile dünya turunda, Jolie ise çekim yapmakla meşgul. Zararlı 2 Londrada. İkisinin telaşlı ve çelişkili programları olduğu düşünüldüğünde, aktrisin ona yardım etmek için zaman bulması pek olası değil. Ayrıca, Jolie ve Depp'in yaklaşık on yıl önce birlikte bir filmde başrol oynadıklarından bu yana çok fazla iletişim halinde olup olmadıkları da aslında net değil. İkisi, filmin 2010'daki kırmızı halı galasından bu yana bir arada bile görülmedi.

Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis Depp'e yakın bir kaynak tarafından arka planda tabloid'in makalesinin uydurma olduğu söylendi. Jolie, oyuncuya “onu sağlığına kavuşturmak” için ulaşmadı ve onun için herhangi bir nedeni de yok. Bu anlatı uydurulmuş gibi görünüyor çünkü bazı hayranlar aktörün son kilo vermesiyle ilgili endişelerini dile getirdiler. Ancak, tamamen sağlıklıdır.

'Entertainment Tonight' ın geçen hafta bildirildiği gibi, 'Hayranların son zamanlardaki endişelerine rağmen Depp sağlıklı.' İnsanlar bir kaynaktan alıntı yaparak bu haberi yedekledi: Johnny turnede harika vakit geçiriyor erkeklerle oynamak. ' Ve başka Depp içeriden E'ye söyledi! Haberler Oyuncu için “endişelenmek için bir neden yok”. Ünlülerle ilgili haberler söz konusu olduğunda, bu sitelerin üçü de çok daha güvenilirdir. Kadınlar Günü .

Depp'in grubuyla yolda olduğunu ve iyi gittiğini düşünürsek, Jolie'nin hayatına müdahale etmek için ulaştığı fikri mantıklı gelmiyor. Ayrıca, bir film çekmekle bir velayet savaşına girmek arasında, aktrisin şu anda kendi tabağında bol miktarda var. Ne olursa olsun, güvenilir bir Depp kaynağı, Dedikoducu Polis tabloid’in hikayesi uydurma.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.