Angelina Jolie 'dan boşanması hakkında 'ikinci bir düşünceye' sahip değil Brad Pitt Geç ve yanlış bir iddiaya rağmen. Dedikoducu Polis Doğruyu kontrol etme zahmetine girmeyen başka bir kaynak tarafından yeniden ortaya çıkan bu uydurma önermeyi tekrar düzeltebilir. Daha önce bildirdiğimiz ve kanıtladığımız gibi, Jolie, Pitt'den boşanma kararında kararlı.

The Uluslararası İş Zamanları Doğru olup olmadıklarına bakılmaksızın, çoğu zaman diğer satış noktalarının hikayelerini basitçe kesip yapıştıran, HollywoodLife'tan bir hikaye aldı. Gerçeğe herhangi bir gözle bakılmaksızın, web sitesi ciddiyetle şunu savunuyor: 'Brad'in tatlı görünen resimleri ortaya çıktıktan sonra, Angelina Jolie, Brad'i bırakmak için doğru kararı verip vermediğine dair ikinci bir düşünceye sahip.' Gerçekten mi? Birdenbire iki yıldan fazla süren acı boşanma savaşını durdurmaya ve bazı paparazzi fotoğraflarında iyi göründüğü için her şeyi bırakmaya mı karar veriyor?John Cougar Mellencamp und Christie Brinkley

Bunun gibi durumlarda Dedikoducu Polis bu hikayenin ne kadar uydurma olduğunu görmek için 30 yıldan fazla habercilik deneyimine sahip bizim gibi deneyimli gazeteciler olmaya gerek olmadığını belirtmeyi seviyor. Her şeye rağmen, IBT, HollywoodLies'e bilindiği gibi, Jolie'nin artık Pitt'i nasıl “özlediğini” söyleyen isimsiz ve izlenemeyen bir 'kaynak' dan alıntı yapıyor. Neredeyse kesin bir şekilde hayali olan 'kaynak', Jolie'nin eski kocasından ayrılmasından ötürü 'büyük pişmanlıklar' yaşadığını iddia ediyor.

Sadece birkaç hafta önceydi Jolie, Pitt'i 'anlamlı' nafaka sağlamamakla suçladı altı çocukları için. Ve haziran ayında, verilecek bir programın ana hatlarını çizerken Pitt, çocuklarıyla daha fazla zaman geçirdi, bir yargıç Jolie'yi uyardı Çocukları babalarından uzak tutmak için bunun 'zararlı' olduğunu ve babalarının birincil velayetini kaybetmesine yol açabileceğini belirtti. Ama şimdi, Pitt resimlerde yakışıklı göründüğü için, Jolie onu o kadar “özlüyor” ki, boşanma sürecini tersine çevirmeye hazır mı?

Hepsi saçmalık. Ve daha da saçma olan şey, IBT'nin, Jolie'nin Pitt'e 'kızdığını' ve onu 'hayatından çıkmasını' istediğini iddia eden çelişkili bir şekilde başka bir HollywoodLies makalesini yırtıp atmasıdır. Bu taban tabana zıt parçada, IBT, Jolie'nin Pitt'den 'ilerlemeye hazır' olduğunu ve hatta 'oyuncuya aşık olduğu için pişmanlık duyduğunu' iddia etti. Ve şimdi, tekrar etmeye devam ederken, site herkesin Jolie'nin Pitt'in güzel fotoğraflarını çekmesi nedeniyle aniden yüzleştiğine inanmasını istiyor?

Sadece bir dün Dedikoducu Polis HollywoodLies'in ilk kez Oscar ödüllü aktrisin görüşmediği kocasıyla ilişkisi olan “pişmanlıklarını” iddia eden bir hikayeyi nasıl uydurduğuna ve ardından nasıl Jolie şimdi Pitt'ten ayrıldığı için 'pişmanlık duyuyor' . Bazen bıkkın olabileceğimiz kadar, Jolie'nin Pitt'den boşanması hakkında “ikinci düşünceleri” olduğuna inanmak için başka bir çıkışın kandırılmasını beklemiyorduk. Ancak, gerçekleri kontrol etmeyi ve hatta basit haberciliği açık bir şekilde göz ardı ederek, belki de okuyucuların International Business Times'ta okudukları hakkında 'ikinci düşünceden' daha fazlasını düşünmeleri gerekir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.