Bloglardan biri iddia ediyor Angelina Jolie dan destek alıyor Nicole Kidman -dan boşanmasının ortasında Brad Pitt . Dedikoducu Polis uydurma hikayeyi çürütebilir. Kidman’ın sözcüsü bize bunun 'hiç de doğru olmadığını' söylüyor.

Göre Radar Çevrimiçi , Jolie Kidman'da altı çocuğunun velayeti için savaşırken aktrisin geri döndüğünü düşündüğü 'beklenmedik bir müttefik' buldu. Siteye içeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi, 'Angie’nin yüksek profilli velayet savaşına karşı sert yaklaşımını alkışlıyor.''Kaynak' ayrıca Kidman'ın Tom Cruise'dan boşandığı için bu kadar çabuk ve özel olarak pişman olduğunu çünkü parasının çoğunu kazanmış olabileceği için, Jolie'nin Pitt'i kolaylaştırmadığına saygı duyduğunu iddia ediyor. Şüpheli ihbarcı şunları ekliyor: 'Angie'nin işleri yapma şekli Nicole’ün gözünde tamamen farklı, çünkü Brad’in hiçbir şeyden paçayı sıyırmasına veya gücünü onu susturmasına izin vermiyor,' diye ekliyor.

Es wird Smith Kinder schwul schmieden

Görünüşte sahte olan kaynak, Kidman'ın 'Brad için herhangi bir kötü iradeye sahip olmadığını, sadece oyun alanını böyle düzlenmiş görmekten hoşlandığını' söyleyerek devam ediyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, 'Angie'nin sadece bir çek yazıp ağzını kapalı tutmasının söylenmemiş olması gerçek bir ilerlemenin işaretidir, temelde Nicole’ün kendi boşanmasında olan buydu.'

Web sitesinin makalesi bir kurgu eseridir. Kidman için bir temsilci anlatıyor Dedikoducu Polis aktrisin kendisini Jolie’nin boşanma veya velayet savaşına dahil etmediği kayıtlara göre. Unutulmamalıdır ki, iki oyuncunun birbirini çok iyi tanıdığını bile gösteren hiçbir şey yoktur. Kidman ve Jolie birlikte fotoğraflandı 2007 belgeselinin galasında Tanrı Bizden Bıktı ancak yıllar içinde ikisinin birbirine karıştığına dair herhangi bir ek görüntü yok.

Blog bu önermeyi oluşturmuş olabilir çünkü Kidman bir zamanlar Cruise ile geçmiş ilişkisini karşılaştırdı Pitt ve Jolie’nin yüksek profilli ilişkisine. Oyuncu 2013 yılında kaydetti Vanity Fuarı Birkaç kişinin kendisinin ve Cruise'un bir çift olarak deneyimledikleri şöhret düzeyiyle ilgili olabileceği röportajı, bunun 'çok sarhoş edici' ve 'son derece romantik' olduğunu söyledi. Oyuncu ekledi, 'Brad ve Angelina'nın buna sahip olduğundan eminim çünkü hemen yanında uyuyan kişi dışında bunu anlayan kimse yok.'

Elbette Kidman, o zamanlar sadece Jolie ve Pitt’in ilişkisinin nasıl olması gerektiği konusunda spekülasyon yapıyordu. O ve Jolie aslında yakın arkadaş olsaydı, aktris muhtemelen paylaşacak daha fazla içgörüye sahip olurdu. Bu arada, RadarOnline, Jolie’nin kişisel hayatı hakkında haber yapmak söz konusu olduğunda çok az güvenilirliğe sahiptir. Yalnızca bu yıl, blogu onu romantik bir şekilde Chris Hemsworth, Ethan Hawke, Garrett Hedlund ve hiçbiriyle çıkmadığı sözde 'İngiliz gizemli adam' ile ilişkilendirmek için çağırdık. Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis Kidman'ın oyuncunun Pitt'ten boşanmasında rol oynamadığını doğrulayabilir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.