Angelina Jolie aktrisin 'dört numaralı koca' için hazır olduğunu iddia eden bir rapora rağmen zengin bir İngiliz hayırseverle evlenmiyor. Dedikoducu Polis bu iddiayı münhasıran çürütebilir. Bize tamamen yanlış olduğu söylendi.

Yaşam tarzı En son kapak hikayesi, Jolie'nin gizlice gizemli bir adamla bir yıldan fazla bir süredir çıktığını ve şimdi koridora yöneldiğini iddia ediyor. Sözde 'kaynak' dergiye, aktrisin Brad Pitt'ten boşanmasını sonuçlandırmaya çalıştığını söyler, böylece sözde nişanlısıyla düğümü bağlayabilir. Sözde içeriden biri 'Angie o kadar aşık ki evlenme teklif eden kişi oydu' diye ekliyor.Wie hat Melissa McCarthy das ganze Gewicht verloren?

Jolie'nin çekime başlaması planlanıyor Zararlı 2 Önümüzdeki ay 'nişanlısının' yaşadığı söylenen Londra'da, bu yüzden sözde boş zamanını düğünü planlamakla geçirecek. Şüpheli habercisi, aktrisin altı çocuğunun törene 'yoğun bir şekilde dahil olacağını' ve her birinin resepsiyonda farklı bir rol üstleneceğini iddia ediyor.

Pitt'in görüşmediği karısının yeniden evlenmesiyle ilgili ne hissettiğine gelince, sözde içeriden biri, 'Muhtemelen düğün davetlileri listesinden çıkarılacak, ancak Brad arkadaşlarına Angie'nin, onunla olmasa bile mutluluğu hak ettiğini söyledi. Hayatına devam edebilmek için boşanmayı imzalamaya hazırlandığı için çok heyecanlandı. '

Hikaye devam ederken, George Clooney'nin karısı Amal, 2017'de İngiltere'yi ziyareti sırasında Jolie'yi 'İngiliz müstakbel kocası' ile tanıştırdı. siyaset ve mültecilere yardım. Görünüşe göre uydurma kaynak, 'Angelina evlenmek için sabırsızlanıyor ve daha önce hiç bu kadar eşzamanlı olmadığını söylüyor' diye ekliyor. “Amacı, nihayetinde kendisi ve çocuklarla birlikte Londra'ya yerleşmek. 4 numaralı kocasının son kocası olacağından emin. '

Dikkat edilmelidir ki, magazin gazetesinin 'içeriden' biri, Jolie’nin ilişkisiyle ilgili her ayrıntıyı, önemli bir haber dışında, bu 'milyoner İngiliz hayırseverin' kimliği dışında bildiğini iddia ediyor. 'Kaynak', Jolie'nin bu adamla nerede ve ne zaman tanıştığını, düğünlerinin her yönünü, nerede yaşamayı planladıklarını, ortak ilgi alanlarını ve daha fazlasını özetlediğini iddia ediyor. Derginin tüm bu ayrıntıları bildiğini, ancak adını bilmediğine gerçekten inanmamız mı bekleniyor?

Wer ist Vin Diesel Frau

Bunlara ek olarak, Dedikoducu Polis zaten bu sahte anlatının benzer bir versiyonunu çürüttü. Geçen Kasım'da baskın yaptık Yaşam tarzı Kardeş yayını, Temasta yanlış bildirmek için Jolie Kamboçya'da gizli bir düğün planlıyordu bir 'İngiliz hayırsever' ile. Açıkçası, böyle bir tören gerçekleşmedi. Ayrıca, bu yılın başlarında güvenilir bir şekilde rapor edilmişti. Jolie yakın zamanda çıkmak istemiyor.

Derginin son kapak haberinin gerçek olmadığını kanıtlayan tüm kanıtlara bakılmaksızın, Dedikoducu Polis Jolie'ye yakın olan ve kayıtta konuşma yetkisi olmayan ancak makaleyi tamamen 'saçma' olarak reddeden bir kaynağı bir kez daha kontrol etti. Aktrisin zengin bir İngiliz adamla ilişkisi yok. Magazin dergilerinin yarattığı kurgusal bir karakterle evlenmediğini söylemek yeterli.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.