Angelina Jolie ile uzlaşma için 'çaresiz' değil Brad Pitt , iddia edilen raporlara rağmen onu 'geri' istiyor. Dedikoducu Polis bu yanlış bilgiyi düzeltebilir ve nasıl ortaya çıktığını açıklayabilir.

HollywoodLife 'Angelina Jolie'nin Brad Pitt Mutabakatı İçin Umutsuz Olduğu Bildirildi: Neden Onu Asla Geri Almayacağı Bildirildi.' Bir değişiklik için, webloid bunu uydurmaktan suçlu değil. Aksine, bu çekişmeleri, önce gerçekleri kontrol etme zahmetine girmeden bir magazin gazetesinden almak suçludur. İddialar başlangıçta tarafından yayınlandı Yaşam tarzı ve HollywoodLife, doğru olup olmadıklarına bakılmaksızın onları yeniden canlandırmayı uygun gördü. Ve tabii ki değiller.Ancak site, dergiden sözde bir kaynağın Jolie hakkında şunları söylediğini aktarıyor: 'Onu kaybettiği için gözyaşları içinde. Arkadaşlarına, 'Bir ömür boyu hata yaptım' dedi. Bu iki yayına göre sorun şu ki, 'Brad çok fazla zarar verildiğini düşünüyor ve onu geri almayı düşünemeyecek kadar uzun süre ona işkence ediyor.' Gerçekte, gerçek sorun, bunların hepsinin bir çıkış tarafından üretilmesi ve daha sonra bir başkası tarafından çevrimiçi olarak yayılmasıdır.

Özellikle akıllara durgunluk veren şey, her iki yerin de bu iddiaların geçmişte sattıkları iddialarla tutarsız olmadığını iddia etmesidir. Örneğin, şu anda bir tarafın uzlaşma istediğine dair bu çekişmeleri yürütürken, Yaşam tarzı önceden iddia edildiğini kabul etmiyor Jolie ve Pitt Mayıs'ta 'gizlice çıkıyorlardı' . Ve HollywoodLife, bu yanlış hikayeye kapıldığını rahatlıkla unutuyor ve benzer şekilde yanlış iddia ediliyor. Jolie ve Pitt tekrar birlikteydiler . Eğer durum böyleyse, neden ikisi şimdi uzlaşmak istediğinde ısrar ediyor ve reddediyor? Sonuçta, aylar önce sözde yeniden birleşmişlerdi.

Elbette bu doğru değildi ve açık ki, doğruluğu önemsememenin yanı sıra, bu yayınlar tutarlılığı da önemsemiyor. Jolie ve Pitt hakkında gerçek bir içgörüye sahip olsaydı, her şeyden önce yanlış bilgi vermeyeceği de açıktır. Ancak birbirlerinden uzaklaşan eşler Mayıs'ta bir araya gelmemişlerdi ve yarısı şimdi yeniden bir araya gelmek için baskı yapmıyor. Ayrı kalırlar ve Jolie, 'bekar olmaktan hoşlanmadığını' itiraf etti. bu boşanmanın ilerlemeyeceği anlamına gelmez, Dedikoducu Polis anlatılır. Jolie bile söyledi Vanity Fuarı bir kapak hikayesinde aynı sayfada olduklarını ve dostane bir boşanma olan 'her ikisi de aynı hedef için çalışıyorlar'.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.