Angelina Jolie 78 Pound

(National Enquirer)Angelina Jolie '78 pound' değil, aktrisin sansasyonel bir şekilde sadece 'deri ve kemikler' olduğunu iddia eden bir magazin hikayesinin aksine. Dedikoducu Polis sadece kilo kaybı iddiasıyla ilgili bu raporu bozmakla kalmaz, aynı zamanda tamamen orijinal olmadığını da ortaya çıkarır.Yeni kapak National Enquirer Jolie'nin 'öldüren sırrı' bildiğini iddia ediyor ve 'korkutucu fotoğraflar' olduğunu söylüyor. Bununla birlikte, süpermarket tabloidinin önündeki fotoğraf, görünüşe göre fotoşopla çekilmiş. Jolie’nin ince çerçevesinin iskelet gibi görünmesi için dijital olarak düzenlenmiş gibi görünüyor. Yıldızın ailesiyle birlikte geçtiğimiz günlerde çekilmiş birkaç fotoğrafında görüldüğü gibi, aslında o şekilde görünmüyor. Aslında, baskıda yer alan sözde “korkutucu fotoğraflarda”, kapakta sergilenenden çok daha sağlıklı görünüyor. Ve bu kapak resmi aslında 2014'ten. Açıkça görülüyor ki, dedikodu dergisi sadece tüketicileri bir kopya almaya ikna etmek istiyordu.

Wie groß ist Keven Hart?

Yine de, makale dramatik bir şekilde 'Korkunç-Zayıf Angie Hasta Oldu!' Hikayenin öncüllerinden biri de 'yürüyen iskelet' Jolie'nin çok zayıf olması, 'yazın sıcak kalması için bir süvetere ihtiyacı var!' Kanıt olarak, Mayıs, Haziran ve Temmuz aylarında örtülmüş dört fotoğraf var. Yine de çelişkili bir şekilde, kapak resminde Jolie (süvetersiz) ve hikayeye eşlik eden iki ana fotoğraf gibi. Bu teori var.Warum ist Savannah Guthrie aus

Yine de, çıkış şöyle yazıyor: 'Ölümün eşiğinden döndükten sonra, Angelina Jolie dramatik bir nüksetme yaşadı ve hayatı tehdit eden 78 pound'a kadar boşa gitti!' Jolie ile hiç tanışmamış bir doktor onun 'kaşektik, soluk ve bitkin' göründüğünü iddia ederken, sözde bir 'arkadaş' onun 'her zamanki kadar kötü göründüğünü' söylüyor! Ama onu 'öldüren' 'sır' nedir?

Yayın asla söylemiyor. Bunun yerine, Jolie’nin sözde kilo kaybının, sözde bu sağlık krizinin ortasında 'kendi tarafına koşan' Brad Pitt’ten ayrılmasının bir sonucu olduğunu iddia ediyor. Gazete gazetesi için sözde 'içeriden' biri, 'Kendisine bakması ve çocukları için yemeye başlaması gerektiğini söyledi.' Fakat Dedikoducu Polis böyle bir müdahalenin asla yapılmadığı ve buna gerek olmadığı söylendi.

Aksine, bu aynı hikaye National Enquirer her birkaç ayda bir yeniden yazıyor gibi görünüyor. Magazin dergisi defalarca Jolie'nin ölümcül derecede zayıf olduğunu iddia ediyor ve tekrar tekrar hayatını olaysız yaşamaya devam ediyor. Geçen Aralık, dergi yanlış iddia etti Jolie hastaneye kaldırılmanın eşiğindeydi . O masalda, şu anda iddia edildiğinden iki kilo daha az olan 76 kilo idi. Bunu Ocak ayında sözde 76 kiloluk saçmalıkla izledi. Jolie açlık grevinde .Tom Brady ist ein Baby

Her iki kapak hikayesi de ölümün eşiğinde olduğunu iddia etti. Özellikle, Mayıs ayında çıkış Jolie'nin sahte haberlerle ölmesi üzerine takla attı Koyun plasentasını içeren ve hayatını kurtaran sözde bir prosedür yaptırması hakkında. Elbette, şimdi yayın bu “tekrarlama” masalıyla diğer yönde tersine döndü. Hala hepsi çöp.

Dedikoducu Polis Jolie içeriden biri tarafından, altı çocuk yetiştirmek için sağlıklı olması gerektiği için kendine bakacağına bir kez daha güvence verdi. Magazin dergisinin sürekli bu yalanları satmaya çalışması iğrenç.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.