Dır-dir Angelina Jolie ile 'yeni bir romantizm' içinde Roma yazar-yönetmen Alfonso Cuaron ? Ziyaretçileri sık sık yanlış bir bloga çekmek için tasarlanmış yeni bir hikayenin başlığında bir web sitesinin sorduğu soru budur. Çıkış cevap vermezken, Dedikoducu Polis Yapabilmek.

Pazar günü, Radar Çevrimiçi “New Romance? Angelina Jolie ve Yakışıklı Alfonso Cuaron Birlikte Roman Gösterisine Katılıyor - Fotoğrafları Görün. ' Blog, Cumartesi günkü gösteriminde Jolie'nin birkaç fotoğrafını yayınlarken Roma Cuaron ve filmin yıldızlarıyla birlikte, hikayesi, Pazar Altın Küre'de hem En İyi Yabancı Film hem de En İyi Film Yönetmeni ödülünü kazanan aktris ve yönetmenin “yeni bir romantizm içinde olabileceğine dair tek bir kanıt sunmuyor . ' Oldukça samimiyetsiz bir şekilde, çoğu kez itibarını yitiren site, raporunun üstüne tam olarak değinmeden 'yeni romantizm' kelimelerini tokatladı.Angelina Jolie Alfonso Cuaron Romantik

(Radar)

Yazısının sonunda da yanlış bir şekilde iddia ediliyor Jolie, Brad Pitt hakkında her şeyi anlatan bir röportaj yapacak , site, gösterimde 'harika bir ruh hali' içinde göründüğünü belirtiyor. Sonra yüzüyor, '57 yaşındaki Cuaron onu mutlu ediyor olabilir.' O zamandan beri arkadaş canlısı oldukları doğru Jolie, Cuaron'a 2014 Akademi Ödülleri'nde En İyi Yönetmen ödülünü sundu. ama bundan daha fazlası olduğunu gösterecek hiçbir şey yok.

Ek olarak, Jolie'nin filmin ortak yıldızları Yalitza Aparicio ve Marina de Tavira ile gösterimde poz verdiği bir fotoğrafın yanı sıra, aktrisin 'yakışıklı Cuaron'un şirketinde olmaktan ne kadar mutlu göründüğünü' yazan bir başlık var. tarama.' Bunu, Cuaron'un resmedilmediği başka bir resim ve 'herhangi bir halkla ilişkisi olmadığını ve Brad Pitt ile ayrıldığından beri çok özel olduğunu' belirten bir başlık izliyor. Temel olarak, web sitesinde Jolie'nin artık Cuaron ile 'yeni bir aşk' içinde olabileceği yönündeki önermesini destekleyecek hiçbir şey yok.

İşte ne Dedikoducu Polis bilir. Süre Cuaron kısa süre önce dört yıllık kız arkadaşı Sheherazade Goldsmith ile ayrıldı. Jolie ile çıkmıyor. Oscar ödüllü aktris söz konusu olduğunda, Dedikoducu Polis bir Jolie sırdaşı tarafından 'hiç çıkmadığı, çocuklarına ve kariyerine odaklandığı' konusunda defalarca güvence aldı. Jolie’nin katılımı Roma tarama Los Angeles'taki San Vicente Bungalows'ta profesyoneldi. RadarOnline'ı daha önce birkaç kez sahte Jolie hikayeleri yüzünden bozan dayanıksız, yeni 'romantizm' raporuna tamamen şaşırmadık.

Daha geçen hafta Dedikoducu Polis hakkında tamamen hayali bir hikaye uydurduğu için siteyi ifşa etti Jolie’nin çocukları, kendisine Celine Dion tarafından gönderildiği iddia edilen cinsiyet ayrımı gözetmeyen kıyafetler giyiyor . Dion’un temsilcisi, bize makalenin tam bir uydurmadan başka bir şey olmadığını söylemek için kayda geçti. Ve ondan önce, yanlış bir şekilde korunduğunda aynı çıkışı düzelttik Jolie gizemli bir İngiliz adamla çıkıyordu. . Bu hikayelere çok benzer şekilde, Jolie ve Cuaron'un muhtemelen 'yeni bir aşk' içinde olmalarıyla ilgili en son hikaye de benzer şekilde doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis, hakikat unsurlarının olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.