Angelina Jolie bir yıl önceki bir raporun aksine, hiç yeni bir erkek arkadaşım olmadı. Dedikoducu Polis 13 Mart 2017 tarihli bir baskının zaman içinde nasıl geliştiğini göstermek için geriye dönüp bakıyor. Jolie o zamanlar bekardı ve bugün de öyle kalıyor, hikayenin yanlış olduğunu kanıtlıyor.

Warum haben sie den Jake vom State Farm Guy gewechselt?

365 gün önce aradık Radar Çevrimiçi Jolie'nin 'yeni bir adamı' olduğunu iddia ettiği için. LAX'teki aktrisin çocuklarıyla birlikte çekilmiş resimlerinin yanı sıra, site, 'parlayan görünümünün' Brad Pitt'ten ayrılmasının ardından hayatında 'yeni bir iri parça' olmasıyla ilgisi olabileceğini iddia etti. Jolie'nin yeni bir beau sahibi olduğu önerisi, Oscar ödüllü Kamboçya'da 'gizemli adam' ile çekilen fotoğraflara dayanıyordu. Hatta blog, çiftin 'bir noktada otelinden gizlice çıkarken yakalandığını' iddia etti.'Pitt'e bir darbe daha,' diye iddia etti web sitesi, Jolie 'yakışıklı yabancı' yı çocuklarına çoktan tanıtmıştı ve adam yavruları 'hediyeler' ile 'şımartıyordu'. Çıkış tarafından alıntı yapılan sözde bir 'kaynak', Pitt'in 'çatıya çıkacağını' tahmin ediyordu. Çevrimiçi yayın sonunda okuyuculara şu soruyu sordu: 'Jolie'nin başka bir adamın çocuklarına yaklaşmasına izin vermesi hakkında ne düşünüyorsun?'

Ancak Dedikoducu Polis o zaman açıkladı, bu, çocukların babası olarak Pitt'in yerini almak isteyen bir sevgili değildi. Jolie’nin iddia ettiği yeni adam erkek arkadaş değildi hiç. Söz konusu adam bir korumaydı. Oyuncu ve çocuklarla görülmesinin nedeni, Kamboçya'da geçirdikleri zamanı yönetmesiydi. Aslında, Dedikoducu Polis web sitesinin kardeş satış noktasından günler önce, National Enquirer , yolculuktaki paparazzilerin resimlerini, Jolie'ye gerçekten sadece güvenlik görevlisinin eşlik ettiği sırada yeni bir aşk ilgisi olduğunu iddia etmek için yanlış bir şekilde kullanan ilk kişiydi.

Ve geçen sonbahara rağmen Jolie, 'bekar olmaktan hoşlanmadığını' itiraf etti. ile bir röportajda Günlük telgraf , Jolie de flört etmekle ilgilenmiyor . Aşk hayatına değil, ailesine ve kariyerine odaklanmıştır. Aynı şey, Aralık ayında Jolie ve Pitt'in 'Noel için yeniden bir araya geldiklerini' ve uzlaşmayı düşündüklerini iddia eden RadarOnline için söylenemez. Özellikle, erkek arkadaşı olduğu hakkında hiçbir şey söylenmedi.

Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis Uzaklaşan eşlerin birlikte zaman geçirme planları olmadığını öğrenince hikayeyi bozdu. Tabii ki, tatiller Brangelina'nın yeniden bir araya gelmeden gelip gittiğinde, debunkingimizin doğru olduğu ortaya çıktı. Ve şimdi erkek arkadaş öyküsünden bir yıl sonra, zaman bizim haberciliğimizin de doğru olduğunu gösterdi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.