Angelina Jolie Bir yıl önce aktrisin bunu yapmayı planladığını iddia eden yanlış bir habere rağmen, sözde “İngiliz erkek arkadaşı” ile bir bebek evlat edinmedi. Jolie sadece başka bir çocuğu almakla kalmadı, 2016'dan ayrıldığından beri kimseyle çıkmadı bile. Brad Pitt .

24 Nisan 2017'de, Dedikoducu Polis seslendi Ünlü Insider yanlış bildirmek için Jolie yedinci bir çocuğu evlat edinecek zengin bir işadamı ve hayırsever olduğu söylenen 'gizemli İngiliz erkek arkadaşı' ile. Güvenilir olmayan çıkış, keşfedilen bölgeler gibi oyuncunun sözde evlat edinme planlarını çevreleyen neredeyse hiçbir ayrıntı sunmadı. Doğal olarak, blog Jolie’nin sözde “erkek arkadaşı” hakkında da gerçek bir içgörüye sahip değildi.Dedikoducu Polis 12 ay önce ortaya çıkar çıkmaz bu hikayeyi çürüttü ve zaman tüm bunların yanlış olduğunu kanıtladı. Açıkça görülüyor ki oyuncu, sahte makalenin yayınlanmasından bu yana yıl içinde başka bir çocuğu asla evlat edinmedi. 'İngiliz erkek arkadaşı' na gelince, İnsanlar sadece geçen ay bildirdi Jolie 'flört etmekle ilgilenmiyor' ve 2016'da ayrıldığından beri aşk hayatı hakkında hiç düşünmemiş.

Gibi Dedikoducu Polis yakın zamanda kaydedildi, Jolie’nin 'İngiliz erkek arkadaşı' hakkında söylentiler ilk olarak geçen yıl bu zamanlarda başladı Temasta aktrisin 'zengin, 40 yaşlarında bir İngiliz' ile evlenmesiyle ilgili uydurma bir kapak hikayesi yayınladı. Celebrity Insider ve HollywoodLife gibi kuruluşlar, Jolie’nin hayatında hiç İngiliz talip olmadığı çok netleşene kadar bu yanlış anlatıyı aylarca yaydılar.

Blogda Jolie'nin 'İngiliz erkek arkadaşı' ile bir bebek evlat edindiği iddiasının üzerinden tam bir yıl geçti ve hala bulunabilecek evlat edinilmiş bir çocuk veya erkek arkadaş yok. Ortak bir arkadaşımız ve Jolie geçen yıl bize isimsiz kalmak koşuluyla konuyla ilgili raporların 'gülünç olmanın ötesinde' olduğunu söyledi. 365 gün sonra durum böyle kalır.

Yeni bebekleri evlat edinmenin ve İngiliz erkeklerle sunakta yürümenin aksine, E! Son zamanlarda haberler şunları kaydetti: Jolie yalnızca 'çocuklarına odaklandı' Ayrıldığından beri. Oyuncu ayrıca geçen yılın çoğunu çocuklarıyla birlikte dünyayı dolaşarak Netflix filmini tanıtarak geçirdi. Önce babamı öldürdüler ve filmi desteklemek için kırmızı halı etkinliklerine katılmak. Gördüğünüz gibi, zaman nadiren magazin gazetelerinin arkadaşıdır, ancak Dedikoducu Polis En büyük müttefikleri.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.