Angelina Jolie Dadı Hepsini Anlatıyor

(TAMAM MI)

Bir dadı olduğunu iddia eden yeni bir tabloid kapak hikayesi Angelina Jolie ve ailesi 'her şeyin' uydurulmuş olduğunu söyledi. Dedikoducu Polis bu son fabrikasyonu ortaya çıkarabilir.

Kurgusal hikaye TAMAM MI! , bu hafta okuyucuları sansasyonel bir kapakla cezbetmeye çalışan, 'Angie: Dadı Her Şeyi Anlatıyor!' Sayının içinde, 'Inside Angie’s Struggles as a single Mom' ​​başlıklı bir başlık yazıyor. Ekteki makalede alıntılanan isimsiz 'eski dadı' ya göre Jolie, Brad Pitt ile paylaştığı altı çocuğa baktığı için 'kendini öldürüyor' ve 'kendine bakmak için zar zor vakti var.'

Magazin dergisinin 'yakın zamana kadar yıldız için yarı zamanlı çalıştığını' iddia eden bu sözde 'bakıcı', Jolie'nin 'mısır gevreğinden başka bir şey yemediğini' çünkü çocuklarla çok meşgul olduğunu iddia ediyor. “Maddox çok karamsardı ve işleri zorlaştırmak için kendi yolundan çekilirdi. Bir ergen için bile, oldukça büyük bir tutum sorunu var ”diyor dedikodu dergisine sözde kaynak.

Ancak bu sözde ihbarcı, Jolie'nin çok adanmış bir anne olduğu çıkışında ısrar ederken, sözde 'uzun süredir aile arkadaşı' onaylamadığını ifade ediyor. Jolie’nin yakın tarihli Vanity Fuarı Örtük hikayede, bu sözde dostum iddia ediyor, 'Angie tüm gerçeği söylemiyor. Bu çocuklar, onları tanımlamak için hangi parlak kelimeleri kullanırsa kullansın, bir avuçtur. Bazen kahvaltıda abur cubur yemelerine izin veriyor ve temelde belirlenen yatma saatlerinde pes ediyor. ' İddia edilen kişi ayrıca Jolie'nin 'çocukların Pitt'i aramasına izin vermeyi bazen reddettiğini' iddia ediyor.

Makale bir bütün olarak iki çelişkili anlatıdır; bir kısmı Jolie'yi kendinden başka herkese bakan kararlı bir anne olarak tasvir ederken, diğer kısmı da ailesiyle yeterince ilgilenemeyeceğini öne sürer. Ancak her iki versiyonun ve bilgiyi sağlayan kaynakların gerçekliğinden şüphe etmek için sebepler var. Sadece Jolie-Pitt ailesi için değil, hemen hemen her ünlü ailesi için çalışan dadılar, tipik olarak gizlilik anlaşmaları imzalamak zorundadır. Böyle bir dedikodu çıkışına yemek yemek, böyle bir sözleşmeye aykırı olur.

Ve iddia edilen dadının adı dergide yer almasa da, Jolie, bakıcının aile için yarı zamanlı çalışan eski bir çalışan olduğunu iddia eden yayına dayanarak kimin döküldüğünü açıkça anlayabilirdi. Hiçbir gerçek dadı kendini böyle olası bir davaya açmaz. Benzer şekilde, “uzun zamandır bir aile dostunun” da özellikle bu tür olumsuz ifadelerle magazin gazetesine yayıldığına inanmak çok uzaktır. Gerçek bir aile dostu dedikodu medyasıyla hiç konuşmazdı.

Bu haberin meşruiyetinden şüphe etmek için başka nedenler var. Sadece bir gün sonra yayınlandı TAMAM MI! çevrimiçi hak talebinde bulunan bir makale yayınladı Shiloh, Jolie'ye ailenin dışındaki arkadaşları için yalvarıyor . Şu anda söz konusu şüpheli iddiaların hiçbirine ek olarak, ancak Dedikoducu Polis birkaç saat önce derginin aile hakkında gerçek bir kavrayışa sahip olmadığı konusunda teminat almıştı. Aksine, TAMAM MI! tıpkı Mart ayı kapak hikayesinin yanlış bir şekilde Jolie, Pitt'i geri istedi ve Nisan ayındaki sahte kapak hikayesi Pitt’in 'çocuklarımla yaşamı'. Hiç şüphe yok ki Brangelina albümleri hala satılıyor, ancak tabloid sahte bilgiler satıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.