Angelina Jolie kaçmak için altı çocuğuyla New York'a taşınmak Brad Pitt ? Bu haftanın ünlü dergilerinden birinde iddia budur. Dedikoducu Polis ancak, hikayenin yüzde 100 doğru olmadığını kanıtlayabilir.

Mary-Kate Olsen schwanger

Son sayısına göre National Enquirer , 'Jolie gizlice yavrularını söküp Kaliforniya'dan New York'a taşınmayı planlıyor, yabancılaştığı kocasından binlerce mil uzakta.' Süpermarket gazetesi, raporu meşru gibi görünmesini sağlamak için sözde bir 'kaynak' dan alıntı yaparak 'Angie, Büyük Elma'da temiz bir başlangıç ​​yapmak istiyor' diyor. Yanlış bilgilendirilmiş veya muhtemelen üretilmiş 'içeriden', 'Bu, Brad'in çocuklarını görmesini zorlaştırırsa gerçekten umursamıyor' diye ekliyor.Tabii ki, önermenin hiçbir anlamı yok. Daha geçtiğimiz Haziran ayında, boşanmalarına başkanlık eden yargıç uyardı. Jolie, Pitt'in çocukları daha fazla görmesine izin verilmeli, yoksa velayeti kaybeder. . Çocukları alıp götürmek için 'gizlice plan yapıyor' ve 'Brad'in çocuklarını görmesini zorlaştırıyorsa', velayetini hemen kaybedeceğini ve sözde New York'ta yeni bir hayata başlama planının tamamen olacağını söylemek güvenlidir. geri tepme.

Dergi, makalesinin geri kalanını doldurmak ve Jolie'nin tek taraflı olarak New York'a taşınmaya karar verebileceğini makul göstermek için, iki hafta önce çocuklarını Manhattan'daki çeşitli etkinliklere götürdüğüne dikkat çekiyor. Tüm çocukların Netflix filminin gösterimine nasıl gittiğinden bahsedildi, Rüzgarı Kontrol Eden Çocuk bir avuç dolusu belgeselin galasına eşlik ederken Serendity . Çıkış ayrıca, aktrisin en büyük oğlu Maddox ile NYU'da üniversite turuna çıktığını ve birkaç kişiyi üniversitenin mahallesinde alışverişe götürdüğünü de anlatıyor.

Ama sırf ailesiyle birlikte New York'u ziyaret etmesi, oraya taşınacağı anlamına gelmez. Geçen ay BM Mülteci Ajansı'nın özel temsilcisi olarak Jolie, Myanmar'dan Bangladeş'e kaçan Rohingya mültecilerini ziyaret etti ve oraya taşınmıyor. Aslında, geçen Haziran Jolie, merhum yönetmen Cecil B. DeMille’in evini 24,5 milyon dolara satın aldı. , onu ve çocuklarını Los Angeles'a sıkıca dikti.

Sonra, son derece yanlış olan makalenin sonuna doğru, magazin gazetesinin aynı isimsiz 'kaynağı', 'Angie Hollywood'u geride bırakmak istiyor ve Brad de onunla birlikte' diyor. 'Sektördeki çoğu insan Brad'in yanında yer aldı ve bu da iş bulmasını zorlaştırdı,' diye açıklıyor ihbarcı herhangi bir kanıt olmadan. Sonuç olarak, sözde 'içeriden' olanı savunan Jolie, 'New York tiyatrosunda yeni fırsatların peşine düşmeye' karar verdi. Anonim 'kaynak, aktrisin aynı zamanda' üniversitede Maddox'a yakın olma fikrini sevdiği ve Brad'e geri dönmenin pastaya krema olduğu 'sonucuna vardı.

Derginin hikayesinde çok az yer alan gerçek şu ki Jolie Hollywood'dan ayrılmıyor, iş bulmakta da zorlanıyor. O sonra görülebilir Zararlı 2 . Jolie üretimi birkaç ay önce tamamladı Uzaklaş ve bir sonraki filme almayı planlıyor Bana Ölü Dileyenler . Kendini çocuklarına adamış bir kadının tiyatro kariyeri için her şeyi bırakmak istemesi de mantıksızdır, bu da genellikle çocuklardan uzakta haftada altı gece performans sergilemenin yanı sıra çarşamba ve hafta sonları ek öğleden sonra matineleri yapmak demektir.

ist whoopi, der die Ansicht verlässt

Son olarak, Jolie’nin en büyük çocuğunun NYU’ya gideceği bile belirlenmedi. Ama yapsa bile, onun “Maddox'a yaklaşması” fikri diğer beş çocuğunun da yararına değildir. Yukarıda belirtildiği gibi, oyuncu Los Angeles'ta bir ev satın aldı ve çocuklarını Kaliforniya'daki arkadaşlarından ve etkinliklerinden uzaklaştırarak hayatlarını alt üst etmeyecekti.

Pratik olarak, yayının iddia ettiği her şey kanıtlanabilir şekilde yanlıştır. Yine de Dedikoducu Polis Jolie’nin kampındaki bir kaynakla görüştük ve her şeyin yanlış olduğundan eminiz. Jolie, Pitt'ten uzaklaşmak için New York'a taşınmayı planlamıyor ve bunu yaparak çocuklarının velayetini asla tehlikeye atmıyor.

The Enquirer Jolie hakkında habercilik söz konusu olduğunda şüpheli bir sicili var. Bu süpermarket tabloidinin yayınladığı birçok yalan arasında iki yıl önce, Jolie çocuklarıyla birlikte Amerika Birleşik Devletleri dışına taşınıyordu. . Benzer bir dil kullanan dergi ve onun sahte 'kaynağı', daha sonra Jolie'nin 'çocuklarını Londra'ya götürerek' Pitt'i 'acıttığı yerden' vurduğunu söyledi. Açıkçası, bu bir yalandı.

Sonra geçen yıl, Dedikoducu Polis Benzer şekilde ısrar ettiğinde, çoğu zaman itibarını yitiren çıkışı bozdu Jolie, Pitt ile velayet savaşının ortasında altı çocuğuyla Fransa'ya taşınıyordu. . Tamamen hayali olan bu makalede, derginin görünüşte uydurma kaynağı Jolie'nin Amerika'dan kaçtığını iddia etti çünkü 'Brad'in çocuklarını görmesini mümkün olduğunca zorlaştırmak istiyor.' Tanıdık geliyor mu? Pitt'ten uzaklaşmak için New York'a taşınan aktrisin yeni uydurulmuş hikayede kullanılan aynı alıntı.

Özetlemek gerekirse: Çıkışın Jolie'nin New York'a taşındığını kanıtlayacak hiçbir şeyi yok. Tersine, bunun neden doğru olmadığına ve kendisi ile Pitt’in çocukları üzerinde makul velayet sahibi olma şansını temelde baltalayacağına dair çok güçlü kanıtlar var. Ayrıca, yayında göründüğü gibi, yakın zamanda film oyunculuğunu bırakmayacağı da açık. Aynı derecede önemli olan, bulvar gazetesi bu sahte anlatıyı daha önce iki kez denemiş ve zaman bu masalların yanlış olduğunu göstermiştir. Bu nedenlerle ve diğerleri için, Dedikoducu Polis gerçek ya da kurgu ölçümüzde hikayeye sıfır veriyor.

Hatte Melissa McCarthy einen Magenbypass?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.