Süre Brad Pitt ve Angelina Jolie 'S boşanma davası yavaşladı Bir tabloid, Jolie'nin çocukları alıp Londra'ya kaçmayı planladığını bildiriyor. Bu hikayenin imkansız olmasının yasal nedenleri var. Dedikoducu Polis çürütmeye hazır.

Angelina Jolie Londra'ya Bakıyor mu?

Göre Kadınlar Günü Jolie, altı çocuğunu Londra'ya taşımak istediğini 'medyaya duyurdu'. Genç çocuklarının çocukken çekilmiş eski fotoğraflarının yanı sıra, tabloid bir “kaynağın” Brad Pitt'ten 11 saat uzaklaşmak istediğini söylediğini iddia ediyor.Magazin dergisi Jolie'nin 'çocuklarının Brad’in aile tarafından kuzenlerini' görmesini engellediğini söylediği için, Pitt taşınmanın ana motivasyon noktası gibi görünüyor. Böyle bir engellemenin meydana geldiğine dair hiçbir kanıt yoktur ve öyle olsa bile, bir düzine başka kişisel kişiye ek olarak bir pandemiyle birlikte, bir kuzen partisini göstermeme 'nedenini' yalnızca aile bilirdi. faktörler, spekülasyon yapmak mantıklı değil. Jolie ve Pitt paylaşıyor

Bir görüşme ile Harper’s Bazaar Jolie geçen Aralık ayında taşınabilme olasılığını tartıştı. Yurtdışında yaşamayı çok isterim ve çocuklarım 18 yaşına gelir gelmez bunu yapacağım ”dedi. En küçük ikizleri 12 yaşında olduğundan, bu hareket yıllarca olmayacaktı. Bu rapor sahtedir ve tamamen eksik ve yanıltıcı bir alıntıya dayanmaktadır.

Bu hikaye çoğunlukla bir Ayna hikaye Dedikoducu Polis bir hafta önce basıldı. Bu hikaye aynı zamanda Jolie'nin Londra'ya taşınmak çocuklarla. Bu hikayenin doğru olmadığına dair bize güvence veren duruma yakın güvenilir bir kaynakla konuştuk, bu son söylenti için de aynı derecede geçerli.

Pitt ve Jolie Boşanmayı İptal Etmedi mi?

Pitt ve Jolie'nin bütün boşanmayı iptal etti . Çift şu anda yasalar göz önünde bulundurularak boşanmış durumda, bu nedenle tüm davanın bitmesi sadece bir an meselesi. Bu tabloid, Jolie'nin mi taşınacağına yoksa 11 saat uzağa mı taşınacağına karar veremez. Bunun gibi tutarsızlıklar Kadınlar Günü güvenilmez bir kaynak.

melissa mccarthy vor und nach bilder

Bu iddia eden aynı tabloid Pitt 'nüks etti'. Yayınlandı çok sayıda sahte rapor o Jolie, Pitt'i gözetlemeye çalışıyordu Jennifer Aniston'dan uzakta. Pitt ve Aniston bu noktada kadim tarihlerdir ve Jolie endişeyle eski kocasını geri kazanmaya çalışmamaktadır. Jolie de Londra'ya taşınmaya çalışmıyor. Dedikoducu Polis diğer yanlış dedikodular ne olursa olsun çürütmeye devam edecek Kadınlar Günü ortaya çıkmayı başarıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.