Magazin dergileri sık sık ima etti Angelina Jolie ve Justin Theroux çıkıyordu veya eski eşlerinden intikam almak isteyen, Jennifer aniston ve Brad Pitt , sırasıyla. Geçen yıl bir tabloid, Jolie'nin Theroux ile bir film üzerinde çalıştığını bildirdi. Jennifer aniston . Dedikoducu Polis hikayeyi araştırdı. İşte ortaya çıkardıklarımız.Angelina Jolie ve Justin Theroux’un İntikam Filmi

On iki ay önce, Sıcaklık Jolie iddiasında Aniston'dan intikam aldı ve ona yardım etmek için Theroux'u kullanıyordu. Dergiye göre, iki A listesindeki kadının anlaşamadığı bir sır değildi, ancak o sırada, Brad Pitt'in Aniston’un 50. doğum günü partisine katılmasından sonra işlerin daha da kötüye gittiği bildirildi.Jennifer Aniston Shade Angelina mı?

olmasına rağmen Dedikoducu Polis onaylanmış Aniston ve Pitt arasında hiçbir şey olmadı ve dönüm noktası kutlaması, Sıcaklık Aniston'ın Marvel Sinematik Evreni'ne çarptığı konusunda ısrar etti. Aniston'ın yorumları Jolie'nin Tuz oyuncu yaklaşan filmde başrol oynuyor, Ebediler . Magazin dergisi, Jolie'nin Aniston'ın ona attığı 'gölgeye' 'kızdığını' ve acımasızca Theroux ile misilleme için bir film projesinin peşinden koştuğunu bildirdi.

Sıcaklık İçeriden öğrenen kişi şunu da ortaya çıkardı: Zorlayıcı aktris, 'Justin'e profesyonel bir ortamda yaklaşmanın' 'Aniston'ı çılgına çevireceğini' biliyordu. İsimsiz kaynak, 'Justin'in halihazırda bağlı olduğu bir dizi proje vardı ve yapımcılar Ange'nin gemiye gelmesini çok isterdi. Jen için yutması acı bir hap olacak, ama Ange ona şu anda bile olduklarını ve ona daha saygılı davranılması gerektiğini açık bir mesaj göndermek istiyor. 'Bu Sözde Proje Nerede?

Ne olursa olsun Sıcaklık iddia edilen Dedikoducu Polis bunların hiçbirinin doğru olmadığını kanıtladı. İlk olarak, Jennifer Aniston’ın yorumları yanlış yorumlandı. Sırasında ile röportaj Çeşitlilik , Bruce Almighty aktris, Marvel film franchise'ına olan ilgisizliğini dile getirdi. Bu, Angelina Jolie'ye doğrudan bir hakaret değildi. Sonra, Angelina Jolie'nin Justin Theroux ile bir proje üzerinde çalıştığına dair herhangi bir haber yoktu. Charlie’nin Melekleri: Tam Gaz aktör aslında eski karısıyla arası iyi bu nedenle, ona karşı 'intikam almak' istemeyecekti. Son olarak, Dedikoducu Polis Jolie'ye yakın ve makalenin gerçek olmadığını doğrulayan bir kaynakla görüştü.

Angelina-Justin-Jennifer Saga Devam Ediyor

Ek olarak, daha önce Aniston, Theroux ve Jolie hakkında yanıldıkları için magazin dergilerini tutukladık. İki yıl önce iflas ettik Sıcaklık Theroux'nun Aniston'a yalvarıyordu affetmek için. Yayın, oyuncunun boşanması nedeniyle Hollywood tarafından dışlandığını iddia etti. Dedikoducu Polis Aniston'dan ayrılmasının Theroux'nun kariyerini kesintiye uğratmadığını belirterek anlatıyı düzeltti.

Geçen yıl, bir raporu reddettik. Yaşam tarzı bunu iddia eden Theroux, Jolie’nin çocuklarıyla tanıştı . Sahte hikaye, Jolie ve Aniston arasında devam eden varolmayan dramaya güç katmak için başka bir kötü girişimdi.Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.