Yaptı Angelina Jolie ile barışmak Brad Pitt dan tavsiye aldıktan sonra Jennifer Garner ? Bugün tam bir yıl önce magazin dergilerinden birinin iddiası buydu. Dedikoducu Polis Garner'ın bir eski sevgiliyle nasıl iyi şartlarda kalacağına dair Jolie ipuçları sunmasının doğru olmadığını ve bugüne kadar da yanlış olduğunu bildirdi.

15 Aralık 2017'de, Star Jolie, Garner’ın kendisinin ve Pitt’in çocuklarıyla nasıl 'aile gezileri' yapması gerektiğiyle ilgili tavsiyesini aldığını, tıpkı kendisi gibi Ben Affleck . O sırada, tabloid, Garner'ın Jolie'ye Pitt'in ondan “uzaklaşması” da dahil olmak üzere çeşitli sorunların üstesinden gelmesine nasıl yardımcı olduğuna ilişkin sözde bir 'kaynak' aktardı. Ancak 12 ay öncesinden bu hikayenin ana noktası, Jolie'nin Garner ile konuştuktan sonra, Pitt'e ulaşmak ve 'Jen'in yaptığı gibi, farklılıklarını bir kenara bırakıp parçalanmış ailelerini onarmaya' nasıl ilham verdiğiydi.Gibi Dedikoducu Polis 365 gün önce, magazin gazetesinin iddia ettiği gibi, iki kadının bir 'etkinlikte' karşılaştığı veya Garner'ın boşanma ve velayet konularını ünlü bir eski kişiyle nasıl yönlendireceği konusunda Jolie ile düşüncelerini paylaştığına dair hiçbir kanıt bulunmadığını kaydetti. Ve bu güne kadar görünüyor Garner ve Jolie bekar anneler gibi bağ kurmadılar . Her iki kamptaki kaynaklara ulaştık ve bu sözde görüşmenin hiç gerçekleşmediği ve derginin anlatısının basitçe uydurma olduğu söylendi.

Brittanya Rock of Love Staffel 3

Aradan geçen yıl, Garner ve Affleck'in bazen çocuklarıyla birlikte nasıl fotoğraflandığının aksine, Pitt ve Jolie hiç eş-ebeveynlik yapmadılar. Eylül 2016'daki ayrılmalarından bu yana bir kez bile 'aile gezisi' yapmadılar. Aslında, geçen yılın büyük bir kısmı Pitt ve Jolie, çocuk velayeti sorunları konusunda acı bir şekilde mücadele ediyor , mahkemede yargılanmaktan kaçınmak için ancak yakın zamanda karar verdiler.

Ne de geçen yıl Star Garner veya Jolie hakkındaki haberleriyle daha iyi hale gelir. Yayınlanan birçok sahte iddia arasında, her ikisinin de Garner ve Affleck’in eski kız arkadaşı Lindsay Shookus, bebeklerine hamileydi aynı zamanda. Tabii ki, ikisi de beklemiyordu ve tüm makale tam bir yalandı.

Jolie ve Pitt hakkındaki hikayeleri de aynı derecede tuhaf. Bu tür hayali hikayelere ek olarak Pitt'in eski karısı Jennifer Aniston'la bir bebeği var , tabloid, Oscar ödüllü hakkında yakın zamanda üretilmiş bir makale de dahil olmak üzere bir dizi yanlış yazı yayınladı Jolie, Jared Leto ile çıkıyor . Ayrıca, görüşmediği kocasıyla barışmaktan çok uzakta, dergi daha önce bu yıl muhafaza etti. Jolie anoreksikti ve Pitt ile yaptığı velayet savaşı nedeniyle ölüyordu. .

Dedikoducu Polis Okuyuculara kime güvenip güvenemeyeceklerini göstermek için zaman zaman önceki yıla ait raporlara bakar. Genellikle zamanın geçişi, neyin gerçek neyin kurgu olduğunu anlamaya yardımcı olur. Şimdi çok açık olmalı ki, Star Jolie, Garner ve Pitt ile ilgili parçaları tamamen doğru değil, en iyi ihtimalle ve en kötü ihtimalle tamamen uydurma.

Wann bekommt Joanna das Baby-Fälligkeitsdatum?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.