Angelina Jolie aktris hakkında daha önce ispatlanmış birkaç rapordan alınan gerçek olmayan alıntıları utanç verici bir şekilde bir araya getiren uydurma bir örtbas hikayesine rağmen 'kahve ve sigara' ile yaşamıyor. Dedikoducu Polis bu son uydurma iddiayı, beslenme alışkanlıklarını ve kilosunu tamamen düzeltebilir. Bize bunların 'saçma' olduğu söylendi.

Yeni Avustralya versiyonuna göre TAMAM MI! Jolie, 35 kilogram (yaklaşık 77 pound) ağırlığında ve sigara ve kahveden oluşan bir diyetle yaşıyor. Tabloid ayrıca, 'kilosu yeni bir düşüşe geçerken' 'arkadaşlarının onun için endişelendiğini' iddia ediyor. Makalenin haber değeri yüksek görünmesini sağlamak için, bir hafta önce Perşembe günkü Critics'in Seçimi Ödülleri'nde 'Ange'nin zayıf görünümü' 'hayranları şoke etti' iddiasını öne sürmek için 'arkadaşlar endişelidir' önermesini terk etti.Was ist Kevin Hart Ex Frau Name

Aussie dergisi Jolie'nin 'sigara ve kahve diyetiyle yaşadığını' öne sürüyor. Sözde içeriden birinin, 'Çocuklar uyanmadan önce sigara içmeye ve kahve içmeye başlar ve bu iştahını bastırır.' İddia edilen 'içeriden' ekliyor, 'Çocuklar onu görmesin diye sadece sabah ve gece geç saatlerde sigara içmeye çalışıyor, ama yine de günlük paket alışkanlığı var.'

Yayın ayrıca 'başka bir içeriden' Jolie’nin 'hayatının çok fazla kaosla dolu olduğunu, dolayısıyla [yemek yemenin] neredeyse hiç bir öncelik olmadığını' iddia ediyor. Sözde 'arkadaş' devam ediyor, 'Yemek yemeyi unutacak ve çoğu zaman günde sadece birkaç yüz kalori alacaktır.' Görünüşe göre üretilmiş 'arkadaş', 'Angie bütün gün sıcak su ve limon içer ve sadece greyfurt ve çilek yer' diyor. Sözde 'içeriden', 'Angie'ye yakın olan herkes endişelidir' sonucuna varır.

İzin Vermek Dedikoducu Polis Şunu açıklığa kavuşturun: Magazin en son kapak hikayesini yayınladı çünkü Jolie, 11 Ocak'ta Los Angeles'ta düzenlenen Eleştirmenlerin Seçimi Ödülü'nde 'zayıf' görünüyordu ve arkadaşlar ve hayranlar endişelenmeye başladı, değil mi? Bu ilginç çünkü dedikodu dergisinin yayınladığı tüm uydurma alıntılar, Kasım 2017'de aktris hakkında daha önce çürütülmüş raporlardan alınmıştı. Aslında, yayın, içten içe ve arkadaşların gerçekte sahte eski olanı kaldırdığında, samimiyetsiz bir şekilde alıntı yaptığını iddia ediyor. birkaç farklı makaleden notlar.

Ek olarak, çıkış okuyucularının Jolie'nin sigara ve kahve arzusunu ancak çocukları uyanmadan önce rahatça tatmin ettiğine ve ardından bütün gün kafein ve nikotine bağımlılıklarını bırakmadan, çocuklar düştükten 16 saat sonra yeniden başlattığına inanmalarını istiyor. uyuyor. Makalenin bir yalanlar koleksiyonundan başka bir şey olmadığını söylemek yeterli.

Hollywood yıldızının 'kahve ve sigarayla nasıl yaşadığına' ilişkin ana iddia, ABD baskısı tarafından yayınlanan 23 Kasım 2017 tarihli bir öyküydü. TAMAM MI! Jolie’nin 'tehlikeli diyeti' hakkında. Ve aktrisin “çocuklar uyanmadan önce kahve içmeye ve içmeye nasıl başladığını” anlatan alıntılar ilk olarak o makalede ortaya çıktı. Eleştirmenlerin Seçimi Ödüllerine bakışıyla hiçbir ilgisi yoktu ve o sırada kahvesini ve 'günde paket sigara alışkanlığını' Fransız peynirleri ve şaraplarıyla tamamladığı da söylendi.

war Jake von der staatlichen Farm früher weiß

Jolie hakkında sıcak su, limon ve 'greyfurt ve çilek' ile uğraşmak yerine sahte konuşma daha önce Star hikaye. Jolie’nin arkadaşlarının onun kilosu ve sağlığı konusunda nasıl endişelendiklerine dair bu uydurma hikayede, tabloid’in hayali 'içeriden' ilk olarak aktrisin 'yemeyi unutacağını ve genellikle günde sadece birkaç yüz kalori alacağını' iddia etti. Bu arada, Jolie’nin 'hayatının çok fazla kaosla dolu olduğu, bu nedenle [yemek yemenin] pek öncelikli olmadığı' şeklindeki yanlış iddia, bir başka çürütülmeden geldi. Star İki aydan daha uzun bir süre önce, Jolie'nin 82 pound harcadıktan sonra hastaneye kaldırıldığını yalan yere iddia eden makale.

Temel olarak, Avustralya baskısı TAMAM MI! Jolie'nin yanlış bir şekilde 'zayıf' göründüğünü iddia etmek için en son Eleştirmenlerin Seçimi Ödüllerini bir zemin olarak aldı ve sadece 77 kilo ağırlığında olduğunu ve 'kahve ve sigara' ile yaşadığını iddia etmek için farklı makaleler ve mağazalardan aylarca eski alıntıları bir araya getirdi. Ama hepsi uydurma. Aslında, figürüne odaklanmak yerine, birçok yayın kuruluşu nasıl Jolie, beyaz elbisesiyle Eleştirmenlerin Seçimi Ödüllerinde hayran kaldı . Ve sadece çocuklar etrafta yokken tüketilen sigara ve java ile yaşadığı iddialarının aksine, Oscar ödüllü çoğu normal insan gibi yemek yiyor.

Gibi Dedikoducu Polis geçmişte işaret etti, Jolie, Rönesans Zevk Fuarı'nda kızı Shilo ile fotoğraflandı. birkaç ay önce büyük bir hindi bacağı yemek. Ve Down Under'dan yeni kapak haberi için alıntılar için kullanılan makaleler çıktığında, Jolie Baskin-Robbins dondurmasını yerken görüldü . Jolie’nin kampı, son birkaç yıldır ince bir çerçeveye sahip olduğu doğru olsa da Dedikoducu Polis şu anda geçen yıl olduğundan daha zayıf değil ve şu anda 'kahve ve sigara' ile yaşadığı hakkındaki son hikaye 'saçmalık' dan başka bir şey değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.