Angelina Jolie 'yaslanmıyor' Natalie Portman -dan boşanmasının ortasında Brad Pitt , uydurma bir rapora rağmen. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi çürütebilir. Tam bir kurgu.

Son sayısında bir makale TAMAM MI! iki aktrisin, sinemaya ve insani yardım çalışmalarına olan ortak tutkuları nedeniyle birbirine bağlanan gizlice en iyi arkadaşlar olduğunu söylüyor. Sözde bir kaynak dergiye şöyle diyor: 'Her ikisi de sektörde kadın arkadaş edinmekte zorlandılar ve bu şekilde birbirleriyle ilişki kurdular. Angie ve Natalie gerçekten birbirlerini anlıyorlar. Kendilerini Hollywood türlerinin çoğundan farklı gören iki zeki insan. 'Derginin kardeş kuruluşu RadarOnline, Portman'ın Jolie'nin boşanma ve velayet savaşında gezinmesine yardım ettiğini iddia ederek anlatıyı bir adım daha ileri götürüyor. Sözde bir kaynak bloga şöyle diyor: 'Eskiden kocalarıyla [Brad Pitt ve Benjamin Millepied] akşam yemeği randevusu yapıyorlardı ve şimdi Angie bekar olduğundan, Natalie dayanabileceğini düşündüğü tek insanlardan biri.'

İki çiftin birlikte sosyalleştiğini gösteren sıfır kanıt var. Aslında, iki aktrisin birbirlerini çok iyi tanıdıklarına dair pek bir kanıt yok. Jolie ve Portman birlikte bir fotoğraf çektirdi Eylül 2017'de Telluride Film Festivali'nde “Wonder Women” başlıklı bir panele katıldılar. Oyunculara eski tenisçi Bille Jean King ve şef Alice Walters da katıldı. Jolie ve Portman, 2017 etkinliğinden önce veya sonra birlikte fotoğraflanmadı.

Bu arada Jolie veya Portman’ın kamplarından hiç kimse iki kadının en iyi arkadaş olduğunun farkında değildi. Dedikoducu Polis duruma yakın kaynaklar tarafından hikayenin rastgele ve uydurma göründüğü anlatılıyor. Magazin gazetesinin, iki aktrisin birlikte poz verdiği eski bir fotoğrafı ortaya çıkarması ve bundan kurgusal bir anlatı yaratmaya karar vermesi daha olasıdır.

Geçen Ekim, TAMAM MI! Yanlış iddia etti Portman ve kocası 'ayrı hayatlar' yaşıyorlardı ve bir bölünmeye yöneldi. Mutlu eşler hala çok birlikte. Yayının oyuncuya yakın güvenilir bir kaynağa sahip olmadığı açık, bu nedenle derginin Jolie ile olan ilişkisine dair herhangi bir kavrayışa sahip olacağına inanmak için hiçbir neden yok.

Bu arada bu, RadarOnline'ın Jolie'nin bölünmesinin ortasında başka bir ünlü aktrise 'eğildiği' hakkında yaptığı ilk hikaye değil. Geçen yıl, Dedikoducu Polis yanlış iddia ettiği için blogu bozdu Nicole Kidman, Pitt'den boşandığı sırada oyuncuya destek veriyordu. . Şimdi de benzer bir önerme Portman'a uygulanıyor, ancak artık doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.