Are Angelina Jolie ve Lady Gaga başrol için savaşmak Kleopatra biopic? Bu haftanın gazetelerinden birinde iddia bu. Dedikoducu Polis duruma baktık ve gerçeği öğrendik.

Jolie, birkaç yıldır ünlü Mısır kraliçesi hakkında bir filmde başrol oynadı, ancak TAMAM MI! , Gaga içeri girip rolü çalabilir. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: 'Angie, film üzerinde çok uzun süredir çalışmak istiyor, ancak başrol için Lady Gaga'ya karşı çıkmak zorunda kalacak gibi görünüyor.' Sözde kaynak, başarısının ardından şunu söylemeye devam ediyor: Bir yıldız doğdu , şarkıcıya tonlarca film projesi teklif ediliyor, ancak şarkıcı Kleopatra 'Herşeyden dahafazla.''Gaga, kariyerinde böyle bir rolün üstesinden gelmek için mükemmel bir noktada olduğunu hissediyor' diye ekliyor ve şarkıcının rolü kapmak için Jolie'den daha iyi bir şansı olduğunu söyleyen şüpheli bahşişçi ekliyor, ancak aktris olmayacak. kavga etmeden geri çekil. Görünüşte sahte kaynak, 'Her iki bayan da mümkün olan her şekilde birbirlerini aşmaya hazırlar' diye ekliyor.

Kaynağın hikayesi, sözde 'sektör içerisinden' gelen iddialara dayanmaktadır, ancak Dedikoducu Polis şarkıcının aday olduğu hakkında hiçbir bilgisi olmayan Gaga’nın sözcüsüne ulaştı. Kleopatra film. Gaga’nın kendi temsilcisinin kariyer planları hakkında bir gazetenin anonim ve izlenemez 'kaynağından' daha fazlasını bildiğini söylemek güvenlidir.

Ayrıca kayda değer, Kleopatra yaklaşık on yıldır geliştirme aşamasında ve çekimlerin yakın zamanda başlayıp başlamayacağı belli değil. Jolie, birkaç yıldır projeyi yerden kaldırmaya çalışıyor, ancak yol boyunca birçok hıçkırık oldu. The son güncelleme Kleopatra film bir yıldan daha uzun bir süre önce senarist David Scarpa'nın The Hollywood Reporter Hikayeyi ele alışıyla ilgili. O zamandan beri proje hakkında herhangi bir haber alınmadı.

Ek olarak, Hollywood ticari yayınları neredeyse her zaman büyük oyuncu kadrosuyla ilgili haberleri kırdı, ancak tek bir endüstri kuruluşu Gaga'nın biyografiyi dolaştığını bildirmedi. Şarkıcı, Hollywood'da kesinlikle sıcak bir meta. Bir yıldız doğdu ama tam zamanlı bir film kariyeri peşinde olduğuna dair hiçbir belirti yok. Geçen hafta, Gaga, Las Vegas'taki ikametgahına başladı , Kasım ayına kadar devam eder. Şarkıcının aktif olarak Kleopatra 2019 boyunca programı dolduğunda. Gaga’nın temsilcisi hikayenin uydurma olduğunu onaylıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.