Are Angelina Jolie ve Keanu Reeves flört? Bu haftanın gazetelerinden birinde iddia bu. Dedikoducu Polis ancak, romantizm söylentilerini çürütebilir.

Göre KB Yıldızlar, Temmuz 2017'de 'birlikte tenha bir Yunan adasına çok gizli bir yolculuk' yaptıklarından beri 'sessizce çıkıyorlar'. Jolie'nin aktörle altı çocuğuyla birlikte annesinin Los Angeles'taki evinin yanına taşındıktan sonra tanıştığı söyleniyor. Sözde bir kaynak, 'Hiç birlikte çalışmadılar ve geçen yıla kadar birbirlerini gerçekten tanımadılar' diyor. 'Keanu annesine çok yakın ve onu sık sık ziyaret ediyor.'İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, Jolie’nin çocuklarının onun oyuncuyla olan ilişkisini onayladığını ve aynı zamanda 'Ange’nin çocuklarının yanında olmaktan' hoşlandığını söylüyor. Şüpheli habercisi ekliyor: “Çocukları seviyor ve Ange üzerinde iyi bir etkisi oldu. Çok nazik, bağışlayıcı ve samimidir - Ange'nin artık bir erkekte istediği tüm nitelikler. Dramayı bitirdi. ' Reeves'e gelince, 'içeriden' 'Ange gibi daha karanlık bir tarafı olan gizemli kadınlara ilgi duyduğunu' söylüyor.

Görünüşte sahte olan kaynak, Jolie ve Reeves'in ilişkilerini şimdilik 'sıkı bir şekilde gizli tuttuğunu' söylemeye devam ediyor, ancak oyuncunun annesi ikisinin halka açık olmasını istiyor. Şüpheli habercisi, 'Keanu'nun nihayet yerleştiğini ve Ange'nin aileye tam olarak uyum sağladığını görmek isterdi' diye ekliyor.

Derginin raporu tamamen kurgudur. Dedikoducu Polis Jolie'ye yakın bir kaynakla check-in yaptı ve bize isimsizlik koşuluyla aktrisin bekar olduğunu ve tamamen çocuklarına odaklandığını söyledi. Ayrıca, Temmuz 2017'de Yunanistan'da Reeves ile tatil yapmadığından da emin olduk. Ek olarak, film yıldızları bir yıldan uzun süredir gerçekten bir ilişki içindeyse, birlikte görülmeleri neredeyse imkansızdı. Ayrıca dünyada bu ikisini romantik olarak birbirine bağlayan tek bir yayın daha yok.

O esnada, İnsanlar dergisi geçtiğimiz Ocak ayında Jolie 'bekar ve flört etmekle ilgilenmiyor.' E! Haberler Mart ayında doğrulandı Jolie 'çıkmıyor' ve 'çocuklarına çok odaklı' kalıyor. Sadece durum böyle değil, aynı zamanda çürütüyor KB Temmuz 2017'den beri Reeves ile birlikte olduğu iddiası.

Jolie’nin aşk hayatına gelince, magazin gazetesinin hikayelerini düzgün tutamayacağını da belirtmek gerekir. Yalnızca bu yıl, dergi onu Justin Theroux, Chris Hemsworth ve Netflix filmindeki yönetmen yardımcısı ile var olmayan aşklara sürükledi. Önce babamı öldürdüler . Şimdi priz, okuyucuların bunca zamandır Reeves'le çıktığına inanmasını mı istiyor? Bu doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.