2018 ile Altın Küreler bu haftasonu, Dedikoducu Polis 2017 ödül şovu hakkında yayınladığımız bir söylentiye dönüp bakıyor. Bir yıl önce, Star Altın Küre 'hesaplaşmasını' dramatik bir şekilde duyuran hayali bir kapak hikayesi yayınladı Angelina Jolie ve Kate Hudson bitmiş Brad Pitt .O sırada belirttiğimiz gibi, konunun ön yüzü, okuyucuları ödül töreninde 'yüz yüze' gelen iki kadın hakkında gerçek bilgilere sahip olduğunu düşünmeleri için aldatmak üzere tasarlanmıştı. Basım, törenden birkaç gün önce bir Çarşamba günü yayınlandı, ancak tabloid, Pazar etkinliği boyunca hala gazete bayilerinde olacağını biliyordu. Sonra tüketiciler bunu gördüğünde, insanlar Globes'da bir şeylerin düştüğünü düşünmek için kandırılacaklardı ve bu, olanların bir ifadesiydi.Aslında bir yem ve değiştirmeydi. Makale gerçekten de iddia edilen çiftle ilgiliydi ' eşiğinde Globes'daki ilk karşılaşmaları ”. Sözde anlaşmazlığın katalizörü, Hudson’un Pitt ile sözde ilişkisi ve Jolie’nin sözde romantizme duyduğu öfkeydi. Sözde 'içeriden' bir sözde 'Gerçek dizinin sahnede olmama ihtimali her zaman var,' diyen sözde, 'Angie'nin kıskançlıkla aklını kaçırdığını duydum ve olmayacaktım. Kate'i gerçekten dışarıda ararsa ve sahne arkasında kızgınlıkla onunla yüzleşirse şaşırır. '

Hudson'ın Pitt'in bebeğine hamile olduğu spekülasyonunun Jolie'nin bir yüzleşme kararlılığını körüklediği bile iddia edildi. Tabii ki hepsi sahteydi. Gibi Dedikoducu Polis o zaman, iki yıldızın Altın Küre'de bir 'hesaplaşması' olmayacağını söyledi. Ve asla yapmadılar. Aslında, ödül törenine bile katılmadı.Ancak oyunda bundan daha fazla yalan vardı. Haklı olarak bildirdik Hudson aslında Pitt ile çıkmıyordu , çocuğunu taşımak şöyle dursun. Oyuncu, aylar sonra sahte söylentileri bile yırtıyordu. Tamamen uydurma bir anlatıydı. Star .

Şimdi bu yılki Altın Küre için Jolie, filminden bu yana gerçekten katılacak. Önce babamı öldürdüler , En İyi Yabancı Film dalında aday gösterildi ve o da sunmaya hazır . Dedikoducu Polis gerçek olmayan iddiaları dağıtmak ve gerektiğinde bunları düzeltmek için olayı kullanan herhangi bir çıkış noktası arayacak. Kesin olan bir şey var: Jolie, Hudson ile bir 'hesaplaşma' yaşamayacak .

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.