Dır-dir Michelle Pfeiffer çöpçatan için oynamak Angelina Jolie ve Johnny depp ? Bu, bu haftanın magazin dergilerinden birinde yer alan sahte hikaye. Dedikoducu Polis raporun tam bir kurgu olduğunu öğrendi.

Yeni sayısında bir makale Kadınlar Günü Jolie ile birlikte rol alan Pfeiffer, Zararlı: Kötülüğün Metresi , onu filmlerde birlikte çalıştığı Depp ile ayarlamaya hevesli Karanlık Gölgeler ve Doğu Ekspresinde Cinayet . Sözde bir kaynak dergiye şöyle diyor: “Johnny'nin Ange'ye karşı her zaman yumuşak bir yönü olduğu konusunda ısrar ediyor. Birlikte mükemmel olacaklarını hissediyor - özellikle ikisi de özellikle acı ve acı verici boşanmalar yaşadıkları için ”sırasıyla Brad Pitt ve Amber Heard'dan.Elbette, Jolie ve Depp 2010'larda birlikte rol aldı Turist , yani zaten birlikte geçmişleri var. Dergi, filmi yaptıklarından beri 'yakın kaldıklarını' söylüyor, ancak ikisinin yıllar boyunca herhangi bir teması olduğuna dair sıfır gösterge var. Yine de içeriden biri olduğu iddia edilen kişi, “Ange'nin Johnny ile her zaman harika bir ilişkisi olmuştur. Tuhaf bir şekilde, aylar sonra meydana gelen evlilikleri sırasında birbirlerine büyük destek kaynaklarıydılar. '

Şüpheli habercisi, oradan, Jolie'nin kendisinin ve Depp'in harika bir çift olma potansiyeline sahip olduğuna inandığını iddia ediyor, 'ancak başka bir yüksek profilli oyuncuyla romantizme girme konusunda tereddüt ediyor ve tüm ilgiyi çekiyor.' İddia edilen kaynağa göre Pfeiffer, ona Johnny’nin son birkaç yılını ruh arayışıyla, terapi görerek ve kendi pek çok sorunuyla uğraşarak geçirdiğini hatırlatıyor. Bunun onu Ange ile daha da mükemmel bir eşleşme yaptığını düşünüyor - masaya temiz bir sayfa ile geleceğini düşünüyor! '

Tabloid’in önermesi tamamen uydurma. Her üç yıldızın da birbirleriyle çalışma ilişkileri olduğu için yaratılmış gibi görünüyor. Dedikoducu Polis Jolie'ye yakın bir kaynakla görüştü ve oyuncunun kariyerine ve çocuklarını büyütmeye odaklandığını doğruladı. Depp bir yana, şu anda kimseyle çıkmayı düşünmüyor. Bu arada, Pfeiffer'ın sözcüsü bize aktrisin Jolie ve Depp için 'çöpçatan' rolünü üstlenmediğini kaydetti. Kişisel hayatlarının hiçbirine dahil olmadı.

Bahsetmek gerekir, bu ilk değil Kadınlar Günü Jolie ve Depp'i bağlamaya çalıştı. Geçen yıl, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için gazeteyi basmış Jolie, Depp'e ulaştı ve onun sağlıklı olmasına yardım etmeyi teklif etti . 2017 yılında, biz seslendik Star yanlış bildirmek için Jolie, Pitt'ten 'intikam' almak için eski rol arkadaşıyla çıkıyordu . Dedikoducu Polis ayrıca geçen yıl sahte bir hikayeyi çürüttü Jolie ve Pfeiffer sette çekişiyor Zararlı devamı . Dedikodu medyası, üç yıldızın herhangi biri arasındaki dinamikler hakkında hiçbir şey bilmiyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.