Angelina Jolie kıskanmıyor Brad Pitt Filmlerde başarılı bir yıl olduğu gibi, düzmece bir tabloid haberine rağmen ondan spot ışığı çalmaya da çalışmıyor. Dedikoducu Polis sahte dramayı çürütebilir. Tamamen uydurma.

Pitt, 2016'lardan beri beyazperdede görünmediği için bir geri dönüş yılının tadını çıkarıyor. Müttefik , gişede düşük performans gösterdi. 2017 Netflix filmi Savaş makinesi biraz da radarın altından uçtu, ancak aktör bu yıl Quentin Tarantino'nun filmiyle büyük bir başarı yakaladı. Bir Zamanlar Hollywood'da . Ayrıca son filmi için övgü dolu eleştiriler aldı. Astra ilanı . Pek çok kişi, Pitt'in adının koşulardan sonra ödüller sezonunda olacağını tahmin ediyor.Magazin dergileri başarıyı kutlamayı sevmez, bu yüzden National Enquirer bunun yerine Jolie'nin görüşmediği kocasının kariyer zaferlerine karşı 'öfkeli' olduğuna dair bir hikaye uydurmaya karar verdi. Sözde içeriden biri, 'Onu alt etmek için elinden gelenin en iyisini yapmasına rağmen, yaptığı bu inanılmaz geri dönüşü kaldıramaz' dedi. 'Kızgın olduğu gerçeğini bile saklamıyor. Hollywood'da sadece yüzü sıvalı ve dudağı gözle görülür şekilde kıvrılmış bir reklam panosunun önünden geçmeniz gerekiyor. '

İddia edilen kaynak, Jolie'nin yaklaşan filmde oynamayı kabul ettiğini söylemeye devam ediyor. Zararlı Pitt'ten 'spot ışığı çalma' nın devamı, ancak plan işe yaramadı. Elbette, Zararlı: Kötülüğün Metresi Henüz sinemalara bile çıkmadı ve Disney devam filminin bir hit olması bekleniyor, bu yüzden tabloid'in böyle bir açıklamayı nasıl yapabileceğinden emin değiliz. Yine de, görünüşte sahte olan ihbarcı Jolie'nin Hollywood'da 'arkadaşsız kaldığı' için ısrar ediyor çünkü 'bu kirli boşanmaya çok fazla karanlık enerji döktü.'

Ancak, Zararlı devam filmi, Jolie'nin post prodüksiyonda üç büyük filmi var ve şu anda Marvel filmini çekiyor. Ebediler . Görünüşe göre Hollywood'da son zamanlarda kendi kariyeri yükselişte olan aktrisle çalışmaktan hala mutlu olan pek çok insan var. Yine de Dedikoducu Polis Jolie'ye yakın bir kaynağı kontrol etti ve bize derginin raporunun temelsiz olduğunu garanti etti. Oyuncu, Pitt’in son dönemdeki başarılarından hiç de rahatsız değil.

Kayda değer E! Haber bir aydan daha kısa bir süre önce Pitt ve Jolie barışmaya çalışıyorlar. ve sorunlarını çocuklarının iyiliği için çözerler. Saygın çıkış, 'İkisi de farklılıklarını bir kenara bırakmaya ve çocukları mümkün olan en sağlıklı ortamda yetiştirmek için ellerinden geleni yapmaya karar verdiler.' Dedi. Bu, Jolie'nin eski sevgilisinin film kariyeri için bir kızgınlık beslemesini içermiyor.

The Enquirer aynı çıkış Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için Mart ayında basıldı Jolie, bir içki sorunu geliştirmişti çünkü Pitt, Jennifer Aniston ile tekrar birlikteydi. . Jolie'nin alkolle ilgili herhangi bir sorunu olmamasına ek olarak, Pitt Aniston'la yeniden bir araya gelmedi, bu yüzden tüm anlatı temelsizdi. Geçen yıl yayın, hakkında saçma bir hikaye uydurdu. Jolie, Pitt ile velayet savaşının ortasında çocuklarıyla Fransa'ya kaçıyor . Güvenilir olmayan tabloid, boşanmalarının ortasında Pitt ve Jolie’nin dinamiğine dair sıfır içgörü sahibi olduğunu kanıtladı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.