Angelina Jolie toz çöktüğünde Londra'ya taşınmayı düşünüyor boşanmasında itibaren Brad Pitt , bu haftanın haberine göre. Dedikoducu Polis iddiayı araştırdık ve bulduklarımız burada.

Jolie Çocuklarının Dünyayı Deneyimlemesini İstiyor

Tarafından bu hafta yayınlanan bir hikaye Ayna Jolie, 'kalbinin Londra'nın güneybatısındaki lüks Richmond'a taşınmaya kararlı olduğunu' bildirdi. İçeriden biri gazeteye şöyle diyor: 'Kültürel ve eğitimsel açıdan çocuklar için mükemmel bir ortam olduğuna inanıyor.' Mağazanın içeriden biri ekliyor: 'Londra'nın güneybatısındaki mülklerin yanı sıra kilitlenme kaldırıldığında bunun nasıl işleyeceğine dair lojistiğe bakıyor.'Jolie, kimin Brad Pitt'den uzun süredir boşanma Hikayeye göre Richmond'da yaşadığına dair çok sevecen anıları var burada. 2011 yılında kısa bir süre Pitt ve çocukları ile orada yaşadı ve orada geçirdiği zamanı sevdi. Planına göre Ayna , Jolie ile Londra ve Pitt ile Los Angeles arasında zaman ayırmak çocuklar içindir. Jolie de hikâyede şöyle demişti: “Elementlerin dışında olmaktan zevk alıyorum. Çocukların dünyada büyümesini, sadece onu öğrenmesini değil, onu yaşamasını, dünyanın her yerinden arkadaşları olmasını istiyorum. ”

İşte Gerçekte Buraya Gelenler

Jolie, Londra'ya taşınmayı planlamıyor. Dedikoducu Polis duruma yakın kendi güvenilir kaynağımıza ulaştı ve bizimle hikayenin yanlış olduğunu doğruladı. Gazetenin yaptığı şey, hikayede alıntılandığı gibi, Jolie'nin sözlerini bir röportajdan çevirmek oldu. Harper’s Bazaar ve kasıtlı yanlış alıntı etrafında uzun bir hikaye uydur.

Jolie, dünyayı farklı bakış açılarından anlamanın önemli olduğunu düşünse de, çok kültürlü ailesinden bahsetmemekle birlikte, sayısız hayırsever ve insani çabasıyla gösterdiği gibi, tüm klanı Londra'ya taşımayı planlamıyor. Dahası, boşanmasının son detayları hala beklemedeyken, bir yargıç, istese bile babalarından binlerce mil uzağa çocuklarla birlikte taşınmasına izin vermeyecekti, ki bunu yapmıyordu.

Angelina Jolie ve Brad Pitt’in İlişkisi Şu Anda İyi Görünüyor

Görünüşe göre bir olandan sonra çok acı birkaç yıl Jolie ve Pitt için, ikisi, en azından halka açık bir şekilde, 2016'da ayrıldıklarından beri sahip olduklarından daha iyi anlaşıyorlar. Pitt, son zamanlarda Jolie'nin evinde görüldü. Tabii ki, neredeyse kesinlikle çocukları görmek için yapılan bir ziyaret, magazin dergilerinde tamamen başka bir şey olarak havaya uçuruldu.

Geçen ay, Pitt, Jolie’nin evinden çıkarken fotoğraflandıktan sonra, Küre sahte olduğunu iddia eden sahte bir rapor yayınladılar. bir aile tatili planlamak birlikte. Dedikoducu Polis iddiayı çürüttü ve çiftin uzlaşma planları olmadığını, ancak çocuklarına ortak ebeveynlik yapmak için çok çalıştıklarını belirtti.

Yine de, birkaç hafta sonra, Kadınlar Günü Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin 'boşanmalarını iptal ettiklerini' iddia eden kendi sahte raporunu yayınladı. Bir kere daha, Dedikoducu Polis çiftin yakın zamanda birlikte tatile çıkmamasıyla aynı nedenlerle yanlış haberi düzeltmek için devreye girdi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.