Angelina Jolie davet etmiyor Brad Pitt sahte bir habere rağmen, onunla ve altı çocuğuyla Şükran Günü geçirmek için bitti. Dedikoducu Polis yanlış hikayeyi çürütebilir. Bunda sıfır gerçek var.

Göre HollywoodLife Aktris, çocuklarının bayramlarda 'hem anne babalarının yanında olmasını' istiyor ve Pitt'i Şükran Günü yemeğine davet ederek onları şaşırtmayı planlıyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi bloga 'Angelina, çocukların Brad'in özel gün için orada olmasını çok seveceklerini biliyor' dedi ve ailenin sözde hindi oymacılığı geleneğini 'yeniden yaratmak' istediğini ekledi.Prizin şüpheli kaynağı ayrıca Jolie'nin 'Brad'in onu teklifi kabul edeceğine dair büyük şüpheleri olduğunu, ancak çocuklar için güzel bir şey yapmak istediğini' iddia ediyor. Sözde ihbarcı, aktrisin görüşmediği kocasına bir 'zeytin dalı' uzatmak istediğini, çünkü 'son zamanlarda, özellikle de tatiller yaklaşırken' affedici bir ruh hali içinde olduğunu söylemeye devam ediyor.

Mağazanın hikayesi tamamen uydurma. Dedikoducu Polis Jolie’nin yakın çevresinde hiç kimsenin Şükran Günü planları hakkında HollywoodLife ile konuşmadığını söyleyen, duruma yakın bir kaynakla görüştü. Ayrı düşen eşlerin çocukları için hâlâ bir velayet savaşında oldukları düşünüldüğünde, blogun önermesi de pek mantıklı değil.

Beyonce und Jay Z Scheidungsgerüchte

Geçen hafta bildirildi Pitt ve Jolie’nin velayet savaşı duruşmaya gidecek 4 Aralık'ta, bu tarihten önce bir anlaşmaya varamazlarsa. E! HollywoodLife'tan çok daha güvenilir bir ünlü haber kaynağı olan News, velayet görüşmelerinin 'aylardır inişli çıkışlı olduğunu ve anlaşma yapmaya yakın bir yerde olmadığını' belirtti.

Haziran ayında bir yargıç buna karar verdi Jolie altı çocuğunun birincil velayetini kaybedebilir babalarıyla daha fazla zaman geçirmelerine izin vermediyse. Ağustos ayında oyuncu Pitt'i 'anlamlı nafaka' ödememekle suçladı. Oyuncunun avukatları iddiayı reddettiklerinde, Jolie'nin kampı 'gerçeği gizlemeye ve çocukları desteklemek için yasal yükümlülüklerini tam olarak yerine getirmediği gerçeğinden uzaklaşmaya' çalıştıklarını söyledi. Basitçe söylemek gerekirse, Jolie'nin görüşmediği kocasıyla Şükran Günü yemeğine oturmaya hevesli olduğu pek söylenemez.

Kayda değer, Dedikoducu Polis geçen yıl bloga benzer bir hikaye uydurduğu için seslendi Jolie, Pitt'i Cadılar Bayramı'nda çocuklarla şeker mi şaka mı yapmaya davet ediyor . Bu hiç olmadı. Web sitesi Şükran Günü öncülünü güncelledi, ancak aynı derecede yanlış.

Steve Harvey Ex Frau Mary Harvey

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.