Angelina Jolie tanıtmadı Justin Theroux tamamen uydurma bir tabloid habere rağmen altı çocuğuna. Hikaye, iki yıldızın çıktıkları ve olmadıkları sahte fikre dayanıyor. Dedikoducu Polis durumu düzeltebilir.

Geçen Eylül, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Yaşam tarzı haksız yere iddia etmek için Jolie, Jennifer Aniston'dan intikam almak için Theroux'u 'baştan çıkarmaya' çalışıyordu . Bir ay sonra, çıkış hikayeyi bir sonraki seviyeye taşıdı ve ısrar etti. Jolie ve Theroux çıkıyordu . Geçen ay, güvenilmez çıkış devam etti Jolie ve Theroux, Cabo'ya gizli bir tatile gittiler. birlikte.Tüm bu hikayeler anonim 'kaynaklardan' gelen iddialara dayanıyordu, ancak Theroux'nun temsilcisi Dedikoducu Polis aktrisle ilişkisi olmadığı birkaç kez kayda geçti. Doğal olarak, her ikisi de sık sık paparazziler tarafından hedef alınmasına rağmen, iki yıldız hiçbir zaman bir arada görülmedi. Ne yazık ki, magazin dergisi Jolie'nin çocuklarını dahil ederek sahte destanı sürdürmeye karar verdi.

Yayının yeni hikayesine göre, oyuncu kısa süre önce çocuklarını Theroux ile tanışmak için 'Paris'teki restorana' getirdi. Dergi, bu birleşmenin tam olarak ne zaman ve nerede gerçekleştiğinden bahsetmiyor, ancak sözde bir kaynak şöyle diyordu: 'Justin çok erken olduğunu düşündü, ama ısrar etti. Oğlanlar onu hemen sevdiler, süper havalı olduğunu düşündüler ve kızlar Justin'in iyi olduğunu düşündüler. '

Wer hat Tintenmeister gewonnen

İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, Theroux'un 'tüm çocuklardan çok etkilendiğini' ve 'onlarla birkaç saat geçirmekten gerçekten hoşlandığını' söyledi. Şüpheli bahşişçi, ayrıca, babaları Brad Pitt ile 'sınırlarını aşmak istemediğinden' Jolie’nin çocuklarıyla zaman geçirmeye gelince oyuncunun hafifçe adım attığını iddia ediyor. Son derece şüpheli olan kaynak, 'Justin'in Brad'e karşı hiçbir şeyi yokken, ikisi de [Aniston] ile evli olmalarına rağmen, tüm bunların ne kadar tuhaf olduğunu anlıyor' diye ekliyor.

Pitt'e gelince, görünüşte sahte olan kaynak, Jolie'nin yalnızca 'ona karşı devam eden bir tür kan davası ve elbette Jen' olarak Theroux'la uğraştığına inandığını söylüyor. Sözde içeriden ekliyor: “Artık Angelina çocuklarını dahil ettiğine göre, Brad yüksek alarmda. Brad'in Justin'e karşı gerçekten hiçbir şeyi yok, ama yine de Angie'nin onu tamamen kullandığını düşünüyor. '

Bu yinelenen hikayenin doğru olmadığı bize kaç kez söylenmiş olsa da, Dedikoducu Polis Bu son makalenin daha saçma olduğunu doğrulayan Theroux'nun sözcüsünü bir kez daha kontrol etti. Ne Jolie ne de Theroux'nun bir süredir Paris'te görülmediğini belirtmek gerekir. Oyuncu en son Ekim 2018'de Avrupa kentinde fotoğraflandı. Jolie ve çocukları en son Paris'te görüldü tam bir yıl önce. Gazeteye göre, bir araya gelme geçen ay içinde gerçekleşecekti, ancak her iki yıldızın da son zamanlarda denizaşırı olduğunu gösterecek hiçbir şey yok.

Bunlara ek olarak, Yaşam tarzı Jolie ve Theroux'nun Paris'teyken birlikte poz vermiş gibi görünmesini sağlamak için kapağındaki bir resmi kullanır, ancak Theroux'un fotoğrafı Temmuz 2017'de Los Angeles'ta çekildi . Magazin gazetesi, iki yıldız hakkındaki hikayelerini büyütmeye devam ediyor ve Dedikoducu Polis zanlılar daha sahte gelişmeler izleyecek. Gerçekte, Jolie ve Theroux'un birbirleriyle hiçbir ilgisi yoktur.

goldene tate russell wilsons frau

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.