Angelina Jolie tam olarak bir yıl önceki rapora rağmen, kilosu nedeniyle “hastaneye kaldırılmadı”. Dedikoducu Polis Yalanı 12 ay önce düzeltti ve zaman bizi bir kez daha haklı çıkardı. Şaşırtıcı bir şekilde, bulvar gazetesi sahte anlatımından dolayı tutuklanmış olsa da, aradan geçen aylarda Jolie'nin kilosu ve sağlığı hakkında birkaç gerçek dışı hikaye yayınlamaya devam etti.

Wer ist Jennifer Anniston aus

15 Kasım 2017'de, Star Jolie'nin boşanmasından kaynaklanan stresin bir sonucu olarak yakın zamanda 'hastaneye kaldırıldı' Brad Pitt kilosunun düşmesine neden oluyor. Magazin dergisi, velayet savaşı ve altı çocuğa ebeveynlik yapmanın günlük yükümlülükleriyle, aktrisin zar zor yemek yediğini ve nadiren kendine baktığını iddia etti. Sözde bir 'kaynak' dergiye Jolie'nin rutin olarak 'sersemlemiş' ve 'bayılmanın eşiğinde' olduğunu iddia etti.O kadar kötüye gitti ki, ünlü haftalık habercisi olduğu iddia edilen Pitt araya girdi. Sözde içeriden birisine göre, Pitt, görüşmediği karısını, çocukları için başka bir şey olmasa bile yemeye çağırdı. İsimsiz ve izlenemeyen kaynak, “herkes” diye ekledi, Jolie'nin sadece 82 pound olduğu konusunda “endişeliydi”. Ancak Dedikoducu Polis 365 gün önce, yayının Jolie'nin 'hastaneye kaldırıldığı' iddiasına rağmen, iddia edildiği gibi ne zaman ve nerede tedavi edildiğine veya bunun gerçekleştiğine dair kanıt bulunmadığına dair hiçbir ayrıntı bulunmadığını belirtti.

O sırada bir Jolie sırdaşı, Dedikoducu Polis doğru değildi. Kusursuz kaynağımız, film yıldızının diğer Hollywood aktrisleri gibi zayıf olduğunu kabul etti, ancak aşağı yukarı küfretti Jolie, kilosu için 'tükenmedi' ve 'hastaneye kaldırıldı' , birkaç yıldır gerçekten dalgalanma göstermedi. Önemli bir şekilde, o sırada (veya o zamandan beri) hiçbir meşru haber kaynağı, Oscar kazanan kişinin kilosundan dolayı tıbbi bir tesise götürüldüğünü bildirmedi.

O hikayeden bu yana geçen yıl, Star aktrisin kilosu ve sağlığı hakkında birkaç sahte makale daha yayınladı. Sadece üç hafta sonra, Dedikoducu Polis kapağında yanlış bir şekilde iddia ettiğinde dergiyi bozdu Jolie, 11 yaşındaki kızı Shiloh'dan daha hafifti. . 'Hastaneye kaldırılan' rapordan birkaç alıntıyı geri dönüştüren bu gerçek olmayan hikayede, oyuncunun ağırlığı 78 kiloya düştü.

Ağustos 2018'de, Dedikoducu Polis Yanlış bir şekilde iddia edilen başka bir kapak haberi yayınladıktan sonra çıkışı tekrar düzeltti Jolie’nin Pitt ile velayet savaşı onu 'anoreksik' bırakmıştı ve sadece 76 kilo . O zamanlar sadece aktrisin 'ölmesi' doğru değildi, aynı zamanda geçen ay benzer ve yanlış bir şekilde sürdürülen bir makale de öyleydi. Jolie’nin Pitt ile velayet kavgası onun ağırlığını ve sağlığını bırakmıştı 'İplikle asılı.' Aktrisin 'kendini aç bıraktığını' iddia eden bu rapor, onu sadece 73 pound olarak belirledi.

ronan farrow frank sinatra nebeneinander

Yani, Jolie bir yıl önce 82 pound ile 'hastaneye kaldırıldı', ancak vücut ağırlığının yüzde 10'unu düşürdüğü iddia edildikten sonra, hala dünyayı dolaşıp şu tür filmler çekiyordu: Malificent 2 ve insani yardım işi mi yapıyor? Sadece üç hafta önce, Jolie, UNHCR özel temsilcisi olarak Lima'ya uçtu Peru'daki hükümet yetkilileriyle yerlerinden edilmiş Venezuelalılar hakkında konuşmak. Ve bundan kısa bir süre önce, görünüşte uygun Jolie, çocuklarıyla bir İşçi Bayramı yürüyüşü yaparken resmedildi Hollywood Hills'de. Ve ondan günler sonra, Jolie oğlu Pax ile dondurma alıyor .

Jolie'nin uzun süredir Pitt ile stresli bir gözaltı davasının ortasında olduğu doğru. Ama ne 'anoreksik' ne 'ölüyor' ne de geçen yıl kilosu nedeniyle 'hastaneye kaldırılmadı'. Daha önce de belirttiğimiz gibi, Dedikoducu Polis Bazen bir yıl önceki makalelere bakar, böylece okuyucular, biz gerçeklere sıkı sıkıya bağlı kalırken, magazinlerin bazen nasıl kurgu yayınladığını görebilir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.