Angelina Jolie Bir rapora rağmen sağlığı kariyerini rayından çıkarmadı. Bir yıl önce bugün, Dedikoducu Polis Bell’in felçinin profesyonel hayatına son verebileceğini iddia eden bir tabloid hikayesini çürüttü. Doğru olmadığını söylediğimiz gibi, olmamış pek çok kanıt var.

7 Eylül 2017'de National Enquirer yanlış bir şekilde Jolie'nin sadece 'öğrendiği' 'yeni bir sağlık krizinden' muzdarip olduğunu iddia ettiği için. Bu bir yalandı. Jolie, Eylül sayısında Bell'in felç teşhisini tartıştı. Vanity Fuarı 26 Temmuz 2017'de internet üzerinden yayınlandı. Yazıda 2016 yılında yüzünün sarkmasına neden olan tıbbi rahatsızlığından muzdarip olduğu ancak “tam iyileşme” sağladığı ortaya çıktı. Yani bu ne “yeni” bir sağlık krizi ne de devam eden bir krizdi.Fakat Enquirer okuyucuların tersine inanmasını istedi. Sözde 'kaynak' denen bir kişinin 'Angie, bunun kariyerine son vermesinden korkuyor' dedi. Bu tanımlanamayan içeriden, 'İmparatorluğunu muhteşem bir başrol oynayarak kurdu ve ne kadar acımasız olursa olsun, güzel yüzü herhangi bir şekilde değiştirilirse bu roller kuruyacak.' Tabii ki, eşlik eden resimler Vanity Fuarı kapak hikayesi, onun 'güzel yüzünün' aslında kalıcı olarak 'değişmediğinin' kanıtıydı.

Gibi Dedikoducu Polis Jolie'nin sadece geçici olarak yüz felci geçirdiğini, ancak hastalığı kamuoyuna açıldığında çoktan normale döndüğünü açıkladı. Bu çıkış noktasından alıntı, kolayca çürütülen saf sansasyonalizmdi. Ancak zamanın geçişi, şimdi yayının yanlış olduğuna dair ek bir kanıt olarak hizmet ediyor. Bu Eylül 2017 hikayesinin ardından, oyuncu-yönetmen ödül sezonu boyunca sık sık bir fikstür oldu. Jolie, Hollywood Film Ödülleri'nde göründü örneğin Kasım ayında ve Altın Küre'de oğlu Pax ile Ocak ayında yanında. Her iki olayda da konuştu, ancak hiçbir noktada yüzünde belirgin bir sorun yoktu.

Kariyerinin sorunsuz bir şekilde devam ettiği de açık. Jolie yaz çekimlerini geçirdi Zararlı 2 , ve Uzaklaş Jolie ile bu sonbaharda da devam edecek üretime çoktan başladı. Peki sağlığı profesyonel hayatını raydan çıkardı mı? Açıkça görülmedi ve bunu iddia etmek bile gülünçtü. Jolie, Bell’in felçinin kariyerine son vereceğinden endişeliydi bu özel rahatsızlığın hikaye üretilmeden önce çözüldüğü düşünüldüğünde.

Tabii ki, bu genellikle yıldızın zor durumda olduğu izlenimini vermek için çaresiz görünen bir tabloid. Sadece iki ay önce, dergi hakkında bir hikaye uydurduğunda durum buydu. Jolie'nin Brad Pitt ile velayet savaşının ortasında 'çöktüğü' iddia ediliyor. . Bu anlatıyı satmak için, satış noktası, aslında bir film dublörlüğü yapan aktrisin on yıllık bir fotoğrafını kullandı. Yayın, bir şeyleri bağlamın dışına çıkarıp çarpıtmaktan hoşlanıyor gibi görünüyor, ancak Dedikoducu Polis Gerektiğinde gerçeği kurgudan ayırmaya devam edecek. Jolie, Ocak 2018'deki Eleştirmenlerin Seçimi Ödüllerinde yukarıda resmedilmiştir. Hayranlar, yüz görünümünde herhangi bir sorun olmadığını kendi gözleriyle görebiliyorlar.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.