Angelina Jolie uydurma bir tabloid habere rağmen, çeşitli kadınlarla bir dizi “gündelik ilişki” yaşamadı. Dedikoducu Polis hikayeyi çürütebilir. Doğrusu yok.

Jolie'nin 90'lı yıllarda aktris Jenny Shimizu ile bir kaçış yaşadığı bildirildi. KB oyuncu, Brad Pitt'ten ayrılmasının ardından cinselliğini yeniden keşfediyor. Sözde bir kaynak, 'Geçtiğimiz yıl boyunca hem erkeklerle hem de kızlarla kısa randevuların ve gündelik flörtlerin tadını çıkarıyor, ancak şu anda mevcut olan bu yepyeni LGBTQ dünyasını kesinlikle merak ediyor,' dedi.İddia edilen kişi, Jolie'nin Kristen Stewart ve Miley Cyrus gibi yıldızların diğer kadınlarla çıkarken spotları nasıl ele aldığını izlediğini iddia ediyor. 'Özel hayatını gizli tutmak gibi her türlü niyeti var, ancak bazen işler planlandığı gibi gitmiyor. Yeni arkadaşlarından biriyle yakalanma ihtimaline karşı hazır olmak istiyor. Dünyanın ne düşündüğünü pek umursamıyor, daha çok çocuklar hakkında - ve hepsi onu mutlu eden şeyin arkasında duruyor. '

Bu bölüm tek başına pek bir anlam ifade etmiyor. Jolie 'dünyanın ne düşündüğünü' umursamıyorsa, neden bir kadınla ilişkisinin spot ışığını ele almaktan endişeleniyor? Ve eğer oyuncunun çocuğu mutlu olmasının 'arkasındaysa', o zaman neden düşünecekleri konusunda endişeleniyor? Tüm anlatının sahte olduğu düşünüldüğünde, bu çelişkilerin pek önemi yok.

Oradan, şüpheli habercisi, Jolie'nin mutlu bir şekilde evli olan ancak aktrisi kör randevulara ayarlayan Shimizu ile yeniden bağlantı kurduğunu söyler. Çıkışa göre Shimizu, Jolie'ye 'yoga eğitmenlerinden gotik dövme sanatçılarına kadar tanışılacak kadınlarla' günlük e-postalar gönderiyor. Görünüşte sahte olan kaynak ekliyor: “Sadece dizeleri olmayan eğlenceye sahip olmak istiyor. On yıldan sonra ilk kez serbest bırakmak istiyor. Artık çocuklar büyüdüğüne göre, bunu yapmaması için hiçbir neden yok! '

Magazin dergisinin makalesinin gazetecilikten çok hayran kurgusuyla ortak yönleri var. Dedikoducu Polis hikayeyi Jolie'ye yakın bir kişi tarafından yayınladı ve bize tamamen uydurma olduğunu söyledi. Oyuncu, yoğun film kariyerine ve altı çocuğunu büyütmeye odaklandı. Rastgele kadınlarla takıldığı küçük boş zamanlarını harcamıyor.

Ayrıca vurgulanmalı, KB aktrisin aşk hayatı hakkında hiçbir fikri olmadığını zaten kanıtladı. Eylülde, Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için dergiyi çağırdı Jolie gizlice Bradley Cooper ile takılıyordu. . Bu son makale bu hayali senaryodan hiç bahsetmiyor.

Şubat ayında, tabloid hakkında bir hikaye uydurdu Jolie, Sean Penn ile aşk peşinde . Geçen yıl, Dedikoducu Polis yanlış haber yaptığı için dergiye seslendi Jolie gizlice Keanu Reeves ile çıkıyordu 2017'den beri. Çıkışın hikayelerinin bu kadar çelişkili olmasının nedeni hiçbirinin doğru olmaması.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.