Dır-dir Angelina Jolie öfkeli Brad Pitt Pahalı inşaat projelerine harcama mı yapıyorsunuz? Bu hafta bir gazetenin iddia ettiği şey bu. Dedikoducu Polis hikayeye baktı ve tamamen doğru olmadığını gördü.

En son sayısı National Enquirer Pitt'in çeşitli mülklerini yenilemek ve inşa etmek için milyonlarca dolar harcadığını iddia ediyor, sözde bir 'kaynak' Jolie'nin oldukça üzüldüğünü söylüyor. Hollywood'da Bir Zamanlar aktör, Missouri'de bir göl evi inşa etmenin yanı sıra, 'çocukların bir gün miras alacakları' bir göl evi inşa etmenin yanı sıra 'Los Angeles'taki yerleşkeye birkaç mini mülk eklemek istiyor' iddia ediliyor.Ancak içeriden şüpheli olan Jolie, şu anda 'nakit kanaması geçiriyor' ve eski kocasından 'şimdi para istiyor' diyor. Pitt ile devam eden boşanma davasında parasının çoğunun 'emeklilik tasarruflarına' ve yasal faturalara bağlı olduğu iddia ediliyor. Şüpheli kaynak, 'Angie, Brad'in ona yardım etmesinin makul olduğunu düşünüyor,' çünkü 'ailenin en başta ayrılmasının onun hatası olduğuna inanıyor.' Bu arada Pitt, sözde 'beş yıldan fazla bir süredir onu kefaletle ödüyor ve yaşam tarzını finanse ediyor!' Kaynak, Jolie'nin projelerin 'çocukların kolej fonları ve günlük yaşamları için ayrılabilecek bir para kaybı' olduğuna inandığını söyleyerek bitiriyor.

Bu hikaye hakkında birçok şey oldukça şüpheli. Dedikoducu Polis zaten farklı bir sahte iddiaya bakmıştım. Enquirer o Pitt, Missouri göl evini bir 'aşk yuvası' olarak inşa ediyordu kendisi ve magazin dergisinin bir ilişki içinde olduğu konusunda ısrar ettiği Jennifer Aniston için. (Öyle değil.) Ancak aynı sayıda yayınlanan bu makalede, tabloid, 'çocuklarının geleceğini güvence altına almak için' bu projelere yatırım yaptığını öne sürüyor. Aynı şekilde makale, Jolie'nin yasal ücretlerini karşılamak için paraya ihtiyacı olduğunu söylüyor ve ardından Pitt'in parayı çocuklarının üniversite fonları için bir kenara ayırmasını istediğini ima ediyor. Tabloid, hem makaleden makaleye hem de bu hikaye içinde gülünç derecede tutarsızdır.

Ayrıca, Dedikoducu Polis durum hakkında daha fazla bilgi edinmek için Pitt'e yakın bir kaynağa ulaştı. Hikayenin yanlış olduğu söylendi. Pitt'in herhangi bir mülkü yenilediğine veya inşa ettiğine dair başka hiçbir haber kaynağı yok. Ve öyleyse bile, Jolie bir Hollywood yıldızı: 2018'de, dünyanın en yüksek ücretli aktrisleri . Çocuk bakımı için Pitt'ten ödeme alıyor olması muhtemel olsa da, 'mücadele ettiğini' düşünmesi için kesinlikle hiçbir neden yok.

Süpermarket kasasındaki diğer tüm gazeteler gibi, Enquirer Angelina Jolie ve Brad Pitt hakkında hikayeler uydurmayı seviyor, tipik olarak Jennifer Aniston'ın sözde aşk üçgenini tamamlamak için atılmasıyla. Örneğin Şubat ayında, Dedikoducu Polis güvenilmez yayından bir raporu çürüttü ki, Jolie, Pitt'in çocuklarını görmesini engelliyordu zamanlama çakışmaları yaratarak.

Geçen yılın Mart ayında, tabloid bunu hayal etti Jolie çocuklarını New York'a taşıyordu aynı çirkin amaç için - ki o değildi. Gazete gazeteleri, sadece hızlı para kazanmak için Pitt ve Jolie’nin devam eden velayet düzenlemelerini suistimal etmeyi gerçekten bırakmalılar.

Original neue Kinder auf dem Block

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.