Dır-dir Angelia Jolie 'Fuming' çünkü Brad Pitt Hollywood tarafından mı kutlanıyor? Magazin dergilerinden birindeki düzmece iddia bu. Dedikoducu Polis tamamen uydurma olduğunu öğrendi.

Göre National Enquirer , Zararlı Yıldız, bu yılki ödül şovları ve Altın Küre de dahil olmak üzere sonraki partiler için davetli listelerinde bırakıldıktan sonra öfkelendi. Sözde bir kaynak yayına, 'Brad'e davranış şekli yüzünden istenmeyen biri,' dedi. 'Angie kendi başına büyük bir yıldız olabilir, ancak o gezegendeki en sevilen aktör - ve her yerde onun hayatını bir sefalet haline getirdiği duygusu. Hollywood’un ödeşme yolu bu! 'In welchem ​​Gefängnis ist Melly?

Her şeyi kapsayan 'Hollywood' terimini kullandığında, magazin gazetesinin kimi kastettiği bile belli değil. Pitt, filmdeki rolüyle gerçekten de her türlü övgü alıyor. Bir Zamanlar Hollywood'da . Altın Küre'de En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülünü kazandı ve performansıyla Oscar'a aday gösterildi. Ancak, 'Hollywood' dünyası, Jolie ile eşit olmak için Pitt'e ödüller vermiyor. Herkes tarafından tanınan, sevilen bir filmde başrol oynuyor. Yardımcı yıldız Leonardo DiCaprio ve yönetmen Quentin Tarantino da birçok adaylık ve ödül alıyor. Bunun Jolie ile hiçbir ilgisi yok.

Yine de, sözde ihbarcı şöyle devam ediyor: “Herkesin Brad'e [Altın Küre'de] yaltaklanması Angie'yi midesini hasta etti. Zaten bu yüzeysel insanlarla birlikte olmak istemediğini söyleyerek duruma cesur bir tavır takındı, ama bu kadar acımasızca küçümsendiği gerçeği dişlere büyük bir tekme attı. Los Angeles'tan olabildiğince çabuk ayrılması onu her zamankinden daha kararlı hale getirdi ve hatta tam zamanlı hayır işlerine odaklanmak için oyunculuğu bırakma konusunda sesler bile çıkarıyor. '

Jolie, bu yılki ödül şovlarında hiçbir 'konuk listesinden' çıkmadı. Oyuncu aday gösterilmedi, bu nedenle Altın Küre de dahil olmak üzere bu etkinliklerin hiçbirine katılmak için bir nedeni yok. Oyuncu geçen yıl bir filmde rol aldı - Zararlı: Kötülüğün Metresi . Jolie'nin Disney devam filmi için imza atmadığını söylemek güvenlidir, çünkü ona herhangi bir prestijli En İyi Kadın Oyuncu adaylığı kazandıracağına inanıyordu. Çocukların Seçimi Ödülü dışında, birincisi için aday gösterilmedi Zararlı ya.

Tabloid’in makalesi pek mantıklı değil ama Dedikoducu Polis Yine de Jolie'ye yakın bir kaynakla görüştük ve her şeyin saçma olduğunu onayladı. Pitt ve Jolie en iyi şartlarda değil - bu çok doğru. Ancak oyuncu kızgın değil çünkü görüşmediği kocası bu yıl ödüller kazanıyor. Ek olarak, Jolie'nin yaklaşan Marvel filmi de dahil olmak üzere çeşitli geliştirme aşamalarında dört filmi var. Ebediler . Oyunculuğu bırakmıyor.

Enquirer Ekim ayında çok benzer bir önermeyle geldi. Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için dergiyi bozdu Jolie, Pitt’in filmlerdeki başarılı yılını kıskanıyordu ve ondan spot ışığı çalmaya çalışıyordu. Sahte anlatı, ödül sezonu geldiği için geri dönüştürülüyor.

Daha geçen ay Dedikoducu Polis hak iddia ettiği için dergiyi çağırdı Jolie, Brad Pitt'in Alia Shawkat ile “çıktığı” için üzgündü . Elbette, Pitt'in hiçbir zaman onunla hiçbir romantizmi olmadı. Tutuklanan Geliştirme aktris. Bu son makale, derginin Jolie'yi kızgın, intikamcı ve kıskanç olarak gösterme girişiminden sadece bir diğeri. Bu temelsiz bir iddiadır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.