Angelina Jolie ve Frances McDormand Gizli en iyi arkadaşlar ve birlikte bir film için takım oluşturmayı mı planlıyorsunuz? Bu haftanın gazetelerinden birinde iddia bu. İki oyuncu dinamik bir ikili oluştursa da hikaye doğru değil. McDormand temsilcisi Dedikoducu Polis Jolie ile bir proje üzerinde çalışmıyor.

Göre TAMAM MI! , aktrisler bu yılın başlarında Altın Küre'de bağ kurdu ve o zamandan beri hızlı arkadaş oldular. Sözde 'kaynak' dergiye şöyle diyor: 'Angie senin tipik bir kızın kızı değil ve çok fazla kadın arkadaşı yok, ama Frances ile gerçekten bağlantısı var. Her biri diğerinin ne kadar açık sözlü ve bağımsız olduğunu takdir ediyor ve evlat edinen anneler olmaktan dolayı birbirlerine bağlılar. 'Yayın kuruluşunun içeriden olduğu iddia edilen kişi, Jolie ve McDormand'ın 'proje fikirlerini birbirlerinden zıplattığını' iddia ediyor ve ekliyor, 'Angie, eğer Frances onunla yaparsa bir şeyler yapacağını ve hatta başrol oynayacağını söylüyor.' Ne yazık ki, Oscar ödüllü aktrislerin başrollerini paylaştığı bir film görmeyi umut edenler için, yakın zamanda gerçekleşecek gibi görünmüyor.

Dedikoducu Polis McDormand’ın sözcüsü, kendisi ve Jolie’nin birlikte bir film geliştirmediklerini veya gizlice 'en iyi arkadaşlar' olmadıklarını söyledi. Bu hikaye uydurulmuş olabilir çünkü Jolie, McDormand'a Ocak ayında Altın Küre'de En İyi Kadın Oyuncu ödülünü verdi. McDormand, heykelini kabul etmek için sahneye çıktığında ikisi birbirlerine dostça çak bir beşlik bile verdi. Ama törenin ardından, Jolie, Netflix’in parti sonrası partisine katıldı , süre McDormand, Fox’un parti sonrası partisini vurdu . İkisinin gösteriden sonra farklı olaylarda olduğu düşünüldüğünde, pek fazla kaynaşma ihtimalleri düşük.

İşin garibi, bu ilk değil TAMAM MI! Jolie'yi başka bir ünlü bayanla sahte bir arkadaşlığa soktu. Dedikoducu Polis geçenlerde dergi hakkında bir hikaye uydurduğu için baskın yaptı Jolie ve Jennifer Garner bekar anneler olmak üzerine yakınlaşıyor . Tabloid, oyuncunun kariyeri hakkında yanlış iddialarda bulunmaya da yabancı değil. Kısa bir süre önce, Jolie'nin Brad Pitt'ten ayrılmasının ardından herhangi bir film rolü üstlenemeyeceğini iddia ettiği için yayını aradık.

McDormand'a gelince, TAMAM MI! Kardeş satış noktası, Star , ayrıca aktrisin bu yılki Altın Küre'deki gecesini çevreleyen sahte bir makale yayınladı. Dedikoducu Polis McDormand'ın Kate Hudson'ın elbisesinin tören için fazla 'uygunsuz' olduğunu düşündüğünü iddia ettikten sonra gazeteyi düzeltti. Jolie'yi içeren bu son hikaye daha kurgu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.