365 gün önce Dedikoducu Polis hakkında bir hikaye kırdı Angelina Jolie evliliğini yok etmeye çalışmak Chris Hemsworth flört yoluyla. Bu hikayeye dönüp bakacağız ve onda bir şey olup olmadığını göreceğiz.

Başka Bir Evliliği Bölmek

Göre Yaşam tarzı , Jolie ile geçen yılki çizgi roman sırasında bir Marvel panelini paylaştıktan sonra Hemsworth için işler ters gitti. Hemsworth rol alacak Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü Jolie, Marvel'daki ilk çıkışını Ebediler . İkisinin bir ' anlık bağlantı , 'Hemsworth ve eşi Elsa Pataky'nin' büyük bir tartışmaya 'girmesine neden olduğu iddia ediliyor.Sözde bir kaynak dergiye verdiği demeçte, 'Angelina’nın çekiciliğini önce kocaları çalmak 'Bu da' Elsa'nın neden kıskanç göründüğünü 'haklı çıkarır. Jolie, tarihsel olarak tüm ısıyı, Brad Pitt ve Jennifer Aniston'ın dağılması ama karısını terk eden Pitt'di. Her neyse, bu tabloid'in dayandığı yuva yıkan itibarı, sunabileceği tek kanıttı ve bu yüzden Dedikoducu Polis hikayeyi bozdu.

Pataky ve Hemsworth İçin İşler Nasıl Gidiyor?

Bir yıl sonra Hemsworth hala evli. Pataky yakın zamanda onunla ilgili röportaj yaptı sözde pastoral evlilik , ama her evlilikte olduğu gibi, iniş ve çıkışlarla dolu olduğunu söyledi: 'İnsanların bizi mükemmel bir çift olarak düşünmesi komik ... mümkün değil.' Aynı tabloid, geçen Kasım ayında ikisinin sadece çocuklar için birlikte kalmak ve bu röportaj kesinlikle bu fikri çürütüyor. Hemsworth ve Pataky, işleri sadece kendileri için yapıyorlar ve mükemmel olmasa da, kesinlikle sağlam bir evlilik gibi görünüyor.

Angelina Jolie: yuva yıkıcı

Bu tabloid de, çoğu gibi, Jolie'ye kapsamına saygılı davranmıyor, çünkü onu çoğu zaman kinci ve umursamaz olarak tasvir ediyor. Hemen ardından Dedikoducu Polis bu Hemsworth hikayesini çürüttü, Yaşam tarzı onun hakkında neredeyse özdeş bir hikaye yayınladı Kit Harington ile flört etmek , ona Ebediler ortak yıldız. Bu, şüpheli eş rolünde Pataky'nin yerine Rose Leslie'nin geçtiği neredeyse ezber bozan bir yeniden yazma. Aynı aptalca dayanak üzerine inşa edilmiş sahte bir hikayeydi.

Megan Fox Toe für Daumen

Ayrıca Jolie'nin plan yaptığı iddia edildi. yeniden bir araya gelmeyi mahvet Pitt ve Aniston gibi tamamen sahte olan Pitt ve Aniston bir daha bir araya gelmediler. Nisan içinde, Yaşam tarzı Jolie'nin sahip olduğunu iddia ederek tekrar denedi çocuklarının Aniston'la buluşmasını yasakladı . Şüpheye düştüğünde, magazin dergisi, ilişkiler kurmak anlamına gelse bile, Jolie'yi her zaman karalayacaktır.

Hem Hemsworth hem de Jolie tamamen ayrı hayatlar yaşarlar. Gizli aşıklar bir yana, rol arkadaşı bile değiller. Bu flört hikayesi bir yıl önceydi ve utanç verici görünmeye devam ediyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.