Angelina Jolie çeşitli yönlerden yanlış olan bir rapora rağmen korumalarından birine 'aşık olmuyor'. Dedikoducu Polis yanlış hikayeyi çürütebilir. Tam bir uydurmadır.

Göre National Enquirer aktris, yaklaşmakta olan filminin New Mexico setindeki 'yakışıklı korumaya' yakın bir şekilde büyüyor. Bana Ölü Dileyenler . Sözde bir kaynak dergiye, 'Angie, bu adamın etrafındayken erir ve ona tüm dünyası gibi bakıyor' dedi. Haftalardır birbirlerinden ayrılamazlar!İddia edilen kişi ayrıca Jolie’nin 'yakışıklı yeni talipinin' altı çocuğuna karşı nazik davranarak ve onlara hediyelerle duş vererek onu kazanmayı başardığını iddia ediyor. Şüpheli habercisi, 'Birisine erkek arkadaş gibi davranması için, çocuklarıyla harika olmalı ve şöhret seviyesiyle başa çıkmalı, ayrıca yıkıcı derecede yakışıklı olmalı,' diye ekliyor şüpheli ihbarcı.

Şüpheli 'kaynak' devam ediyor: 'Atlayıp bu adamla çıkmaya başlasaydı mantıklı olurdu, ancak her iki şekilde de onaylayıp onaylamayacağını yalnızca zaman gösterecek.' Oradan, görünüşte sahte içeriden biri, Brad Pitt'in görüşmediği karısının romantizminden kesinlikle üzüldüğünü ve 'çocuklarının başka bir erkekle bağ kurmasını görmek kolay olmayacağını, ancak Angie'nin devam etme hakkı olduğunu ve duracak hiçbir şeyin olmadığını söyledi. Onun istediği kişiyle çıkması. '

Magazin raporu tamamen yanlış. Çıkışta görülen sözde 'koruma' ve 'gizemli aygır' aslında Jolie’nin çocuklarına bakan erkek dadı Oliver Crane. Aktrisle yıllar boyunca birçok filmde çalışan dublör koordinatörü Simon Crane'in oğlu. Jolie'nin sette fotoğraflandığı adam, yeni 'gizemli' koruması değil. Uzun süredir aile dostu ve çocuklarının bakıcısı. Dedikoducu Polis ikisi arasında kesinlikle romantizmin gelişmediğini de doğrulayabilir.

Buna ek olarak Enquirer Crane'in kimliğini bilmeyen dergi, kardeş yayınlarından birkaçının zaten genç adam hakkında hikayeler uydurduğunun farkında değil gibi görünüyor. Geçen yıl, Dedikoducu Polis bozuldu RadarOnline, Star ve Yaşam tarzı haksız yere iddia etmek için Pitt, çocuklarının erkek dadıya bağlanmasından memnun değildi. . Bu anlatı da doğru değildi.

Tabii ki, aktris hakkında haber yapmak söz konusu olduğunda tabloid pek güvenilir değil. İki aydan daha kısa bir süre önce, Dedikoducu Polis yanlış iddia ettiği için satış noktasını bozdu Jolie 'ölüyordu' ve servetini en büyük oğlu Maddox'a bırakıyordu. . Altı çocuğa bakarken arka arkaya film çeken aktrisin sağlığı gayet iyi.

Mart ayında, Dedikoducu Polis yanlış bildirdiği için yayını çağırdı Jolie, Pitt'ten uzaklaşmak için çocuklarıyla New York'a taşınıyordu. . Oyuncu hala Los Angeles'ta yaşıyor ve yazı Albuquerque'de bir film çekerek geçiriyor. Güvenilir olmayan tabloid, aktrisin kişisel hayatı hakkında hiçbir ipucu vermiyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

sind goldie und kurt aufgeteilt