Angelina Jolie aktrisin 11 yaşındaki kızından daha hafif olduğunu iddia eden yeni bir tabloid kapak hikayesine rağmen anoreksiyadan muzdarip değil Shiloh . Oyuncunun sağlığı genellikle sahte raporların temeli olarak kullanılır ve Dedikoducu Polis bu sonuncusunu açığa çıkarabilir.

Bu haftaya göre Star Jolie, geçen yıl Brad Pitt'ten ayrıldığından beri 'karanlık bir stres ve açlık yoluna' giriyor. Güvenilir olmayan dergi, oyuncuya davranmayan bir doktorun 'Angie'nin kilosu tehlikeli bir yeni düşüşe geçti. Açlıktan ölüyor ve yakıt için kendi kaslarını yakıyor. 'Görünüşe göre Jolie ile hiç tanışmamış olan doktor, derginin Shiloh gibi 11 yaşındaki bir çocuğun ortalama ağırlığından daha az olduğunu belirttiği '78 pounddan fazla olmadığını' tahmin ediyor. Bu arada, sözde 'içeriden' biri, aktrisin yabancılaştığı kocasının onu yardım almaya çağırdığını, ancak 'hayatının son zamanlarda o kadar kaotik olduğunu ve beslenmenin neredeyse hiç öncelik olmadığını' söyler. Aynı görünüşte uydurma kaynak, Jolie'nin altı çocuk yetiştirmekle kendi iyiliğine odaklanamayacak kadar meşgul olduğunu ileri sürüyor ve ekliyor, 'Angie her şeyi yapabildiği için gurur duyuyor, ama o süper insan değil ve gösteriyor. Sağlığını ilk sıraya koyması gerekiyor ki hak ettikleri türden bir anne olabilsin. Angie'ye yakın olan herkes endişeli. '

Ne yazık ki, oyuncunun fiziksel durumunu çevreleyen bu yanlış anlatı, magazin dergileri tarafından sıklıkla geri dönüştürülmüştür. Aslında, Dedikoducu Polis yeni yakalandı Star yalan iddia ettiği için geçen ay Jolie kilosu nedeniyle 'hastaneye kaldırıldı' . Merakla, başka hiçbir meşru çıkış, Oscar ödüllü kişinin hastaneye kaldırıldığına dair bir şey bildirmedi.

Ve bu uydurma hikayeden kısa bir süre önce, Dedikoducu Polis yanlış haber yaptığı için dergiye seslendi Jolie’nin arkadaşları onun bir 'kanser krizi' ile mücadele ettiğinden korkuyordu. Aktrisin geçmişte birkaç meşru sağlık sorunundan muzdarip olduğu doğru olsa da, magazin dergileri defalarca ona sahip olmadığı rahatsızlıklar yaşattı. Jolie'yi hiç tedavi etmeyen doktorun, tıpkı prizin adı belirtilmemiş ve görünüşte üretilmiş 'içeriden' olması gibi, ona gayri resmi bir şekilde 'Angie' olarak atıfta bulunması da ilginç.

Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis bir kez daha oyuncuya yakın bir kaynak tarafından yakın çevresinin kilosuyla ilgilenmediği ve bir yeme bozukluğu olmadığı konusunda güvence verdi. Aslında, Jolie geçenlerde söyledi Vanity Fuarı , 'Hayatımdan ve sağlığımdan ben sorumluyum.' Zamanı geldi Star devralmaya çalışmaktan vazgeçer.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.