Angelina Jolie hala istemiyor Brad Pitt yeni bir tabloid kapak hikayesi iddiasına rağmen. Dedikoducu Polis bu iddiayı ikinci kez çürütebilir.

Yeniden ortaya çıkan söylenti, TAMAM MI! , 'Desperate Angie:' I Want Brad Back! 'adlı yeni kapağında ilan eden, tanıdık geliyorsa, çünkü magazin kardeş yayını, Star , Aralık ayında bir kapak yaptı 'Angie’nin Pişmanlığı:' Brad i Geri İstiyorum! ' Aşağıdaki neredeyse aynı sorunlara göz atın.Şimdi içeride TAMAM MI! 'Angelina Jolie'nin altı çocuğunu alarak Brad Pitt'ten ayrılmasından beş ay sonra, geride bıraktığı hayatı umutsuzca özlüyor.' Sözde 'kaynak' dergiye, 'Angie kendisinden ve boşanma davası açma konusundaki aceleci kararından şüphe ediyor. Bir çırpıda ömür boyu sürecek mutluluğun ne olduğunu bir kenara atıp atmadığını merak ediyor. ' Bu çizgi, yukarıda bahsedilen satıra belirgin şekilde benzer Star 'İçeriden' bir 'Angie kendi kendine bir ani hareketle ömür boyu sürecek mutluluğu atıp atmadığını soruyor.'

Yeni versiyondaki sözde ihbarcı şöyle devam ediyor: “Angie, Brad'e sandığından daha fazla güvendi. O kadar duygusal olarak mevcut, uygulamalı bir baba ve ortaktı. Ve Kate Hudson'la vakit geçirdiğine dair söylentiler üzerine fazladan pişmanlık duyuyor. Kate'in onu mutlu edemeyeceğine inanıyor. ' Tabii ki öyleydi Star bu gerçek olmayan 'söylentileri' başlattı.

İlginçtir ki, bu yeni kapak hikayesinin hiçbir yerinde Jolie'nin 'Brad'i geri istiyor' demesi değil. Aksine, parça, aktrisin 'bir ömür boyu hata yapmış gibi hissetmeye başladığını' iddia eden başka bir 'kaynak' ile sona eriyor. Ama hata yapmaya devam eden magazin dergileridir. TAMAM MI! haksız yere iddia edilen hikayeyi örtmek Jolie ve Pitt Şükran Günü buluşması yapıyorlardı. .

Bu asla olmadı, aynen Dedikoducu Polis doğru olmayacağını söyledi. Ve biz de yakalandığımızda haklıydık Star Aralık ayında Jolie'nin Pitt'i geri istediğini söylediği için. O zaman yapmadı ve şimdi de yapmıyor. Uzaklaşan eşler, şu anda boşanmalarıyla devam ediyor.

Angelina Jolie, Brad Pitt

(Star)

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.