Angelina Jolie 'pençelerini batırmadı' Garrett Hedlund . Yeni bir rapor, oyuncuyla 'kaçmak' istediğini iddia ediyor, ancak bu doğru değil. Dedikoducu Polis sadece hikayeyi çürütebilir.

Radar Çevrimiçi Hedlund, 'genç bir Brad Pitt'e benziyor' ve Jolie'nin 'gözünün onda' olduğunu iddia ediyor. Site, arkadaşlarına 'mükemmel bir eşleşme' olduklarını söylediğini iddia ediyor ve bir ilişkinin şimdiden çiçek açtığını iddia ediyor. Sözde bir 'kaynak', 'Tuhaf e-postaları değiş tokuş etmekten günde birkaç kez mesajlaşmaya ve akşam yemeği için buluşmayı planlamaya geçti.' Blogun sözde muhbiri, 'tüm filmleri yapan' kişinin Hedlund olduğunu ileri sürüyor.Birkaç yıl önce, Jolie başrolde Hedlund'a rol verdi Kırılmamış , 'elektrik kimyasını paylaştıkları' günden bu yana web sitesinin bakımını yapıyor. Film 2014'te çıktığında, Hedlund, Jolie'yi yönetmen olarak övdü ve daha önce birlikte çalışmamış olmalarına rağmen, Pitt aracılığıyla onunla birkaç kez tanıştığını açıkladı. Oyuncular rol aldı Truva Hedlund’un beyazperdeye ilk çıkışını simgeleyen birlikte. Hedlund, 2016'da Kirsten Dunst'tan ayrıldı ve o zamandan beri ciddi bir halkla ilişki içinde değil.

Şimdi çevrimiçi yayın, Jolie ile romantik bir ilişkisinin çiçek açtığını öne sürüyor. 'Angie inanılmaz derecede gurur duyuyor ve Garrett’ın dikkatini çekiyor,' diyen yukarıda belirtilen 'kaynak', 'O daha genç, daha ateşli bir Brad gibi ve itiraf etti ... onunla kaçmaya hazır olurdu.' İddia edilen bahşiş bile, 'İntikamın nihai romantizmi olurdu!'

Phil Collins Frau und Tochter

Dedikoducu Polis Böyle bir bağlantının nasıl 'intikam' teşkil edeceğinden emin değiliz ve her iki yıldızın aşk hayatları hakkında haber yapmak söz konusu olduğunda çevrimiçi yayının oldukça korkunç bir geçmişe sahip olduğunu belirtmemeyi ihmal etmeyeceğiz. Örneğin bir buçuk yıl önce, Hedlund'un yanlışlıkla Diane Kruger ile çıktığını iddia ettiği için RadarOnline'ı tutukladık. Yukarıda belirtildiği gibi, oyuncu Dunst'tan beri bir yıldız arkadaşıyla halka açık bir şekilde çıkmadı.

Jolie'ye gelince, Dedikoducu Polis bir gün önce sitenin yanlışlıkla Oscar kazanan kişinin yeni bir erkek arkadaşı olduğunu ve 'gizemli bir adam' ile çıktığını iddia etmesinin üzerinden tam bir yıl geçtiğini belirtti. Oyuncu o zamanlar bekardı ve bugün bekar. Aslında, İnsanlar Ocak ayında bildirdi ki Jolie'nin uzun süredir çıkmaya hiç ilgisi yok . Dedikoducu Polis artık bunun Hedlund ile 'kaçamak' istemediği anlamına da geldiğini doğrulayabiliyor. Görünüşe göre site onu birisiyle ilişkilendirmek istiyordu ve görünüşe göre bu özel oyuncuyu seçti çünkü hem Jolie hem de Pitt tanıdığı biri. Gerçeklikte değil, kurguda yapılmış bir 'eşleşme'. Hedlund temsilcisi, yalnızca şunları onaylar: Dedikoducu Polis bu aşk iddialarının doğruluğu yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.