Bir tabloid iddiaları Angelina Jolie yasal olarak bekar olduğu ve gözünü zengin bir iş adamını yakalamaya diktiği için şimdi tekrar çıkıyor. Hikaye tamamen uydurma. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Bu ayın başlarında, bir yargıç Jolie ve Brad Pitt'e, boşanmalarını sonuçlandırmaya devam ederken evli bir çift olarak statülerinin feshedilmesine izin verdi. Göre Star aktris artık resmen bekar bir kadın olduğu için bir aşk peşinde. Sözde bir kaynak dergiye, 'Çoğunlukla iş adamı tipleriyle birkaç randevuya çıktı' dedi. 'Ama başından beri bunu aşırı sessizce tuttu çünkü boşanma nihai olmadan önce insanların başka biriyle görüştüğünü bilmesini istemiyordu.'



İddia edilen kişi, Miranda Kerr'ın Orlando Bloom'dan Snapchat kurucusu Evan Spiegel ile evlenmeye nasıl gittiğini gördükten sonra Jolie'nin bir milyarder avına çıktığını iddia ediyor. Aktrisin arkadaşlarının Twitter'ın kurucu ortağı Jack Dorsey veya Tesla CEO'su Elon Musk'un peşinden gitmeyi önerdiğini söyleyen şüpheli habercisi, 'Muhtemelen aynı türden bir güç hamlesi yaptığını hayal ediyor' diye ekliyor.

Oradan, görünüşte sahte olan kaynak, Jolie’nin altı çocuğunun annelerinin tekrar çıktığını öğrendiklerinde nasıl hissedeceklerini biliyormuş gibi yapar. İçeriden şüpheli olan kişi, “Maddox, Brad'den ayrılışında en önde ve merkezde olduğu için bu konuda en endişeli olacaktı” diyor. 'Ama artık tüm çocuklar annelerinin yaşadıklarını anlayacak ve onun adına ihtiyatlı bir şekilde mutlu olacak kadar büyüdüler.' Oyuncuya gelince, 'kaynak', Pitt'in 'onsuz iyi durumda olduğunu' bilmesini sağlamak için 'biraz intikam aşkı' beklediğini söylüyor.

Magazin dergisinin makalesi tamamen kurgudur. Dedikoducu Polis Kayıtta konuşamayan aktrise yakın bir kaynakla görüştü, ancak bize şu anda çocuklarına odaklanıp çalışmadığını söyledi. Jolie henüz flört dünyasına geri dönmedi ve kesinlikle milyarder bir erkek arkadaş arayışında da değil. İnsanlar dergi geçtiğimiz günlerde yeni bekar statüsüne sahip olan Jolie ve Pitt, 'çocuklar için en iyisinin ne olduğuna odaklandı.'

Bahsedilmeliydi, Star aynı çıkış Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için Şubat ayında basıldı Jolie, Sean Penn ile çıkıyordu. . Bu rapor sadece doğru değil, aynı zamanda sonuncusu, aktrisin yasal olarak bekar olduğu için artık çıktığını söyleyerek onunla çelişiyor. Penn milyarder bir işadamı değil.

Ocak ayında Dedikoducu Polis ayrıca dergi hakkında saçma bir hikaye uydurduğu için seslendi. Jolie, David Beckham'ı çalmaya çalışıyor karısı Victoria'dan. Yayın, aktrisin bölünme sonrası aşk hayatını çevreleyen uydurma anlatılar üretiyor. Bu son uzun hikaye sadece başka bir örnek.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.