Bir tabloid iddiaları Angelina Jolie sadece uğraşmak için Altın Küre'yi çökertmeyi planlıyor Brad Pitt ve Jennifer aniston her ikisi de aday gösterilir. Hikaye tamamen uydurma. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Pitt ve Aniston, Altın Küre'ye aday gösterildi - onun için Bir Zamanlar Hollywood'da ve onun için Sabah Gösterisi . Jolie bir ödül için değil, ancak Sıcaklık , törene sunum yapması için davet edildi ve bunu yapmak istiyor. İddia edilen bir kaynak, 'Angelina, Brad ve Jen'in orada olacağını çok iyi bilerek teklifi kabul etme eğiliminde' dedi.Sözde içeriden biri devam ediyor, 'Kötü adam olarak resmedilmekten bıktı ve öyleyse partide olmaması için hiçbir neden olmadığını düşünüyor.' Aslında, Jolie'nin aday gösterilmemesinin iyi bir nedeni var. Yine de şüpheli bahşişçi ekliyor, 'Ange hala onunla evli olan Jen ve Brad'in yeniden bir araya gelmesiyle ilgili olmasını istemiyor.'

Görünüşte sahte kaynak devam ediyor, 'Ange yardım edemez ama Brad ve Jen’in yeniden alevlenen dostluğunun, Brad'le olan evliliğinin çöküşü için Ange'yi her zaman suçlayan Jen'in intikamı olduğunu hissediyor. Ange kesinlikle onlar tarafından kast edilmiyor ve Altın Küre'ye gelerek tüyleri karıştırmayı dört gözle bekliyor. Anlatıyı bundan başka bir Brad ve Jen'in bir araya gelmesinden değiştirmek istiyor. '

Magazin raporu tam bir kurgu eseridir. Dedikoducu Polis Jolie’nin kampında bize hikayenin saçma olduğunu söyleyen bir kişiye ulaştı. Jolie, Pitt'i ve Aniston'ın büyük gecesini mahvetmek için Altın Küre'yi mahvetmeyecek. Çıkışın makalesi gazetecilikten çok kötü bir hayran kurgusu gibi okuyor.

Bu ilk olmayacak Sıcaklık yanlış rapor etti Zararlı yıldız intikam peşindeydi. Ekimde, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için gazeteyi basmış Jolie, Justin Theroux ile bir film çekiyordu. Aniston'dan intikam almak için. Çalışmalarda böyle bir proje yok. Ayrıca, Aniston ve Theroux'nun arası çok iyi, bu yüzden önermenin anlamı yoktu.

Geçen yıl, yayın dedi ki Jolie ona vurarak Pitt'den intikam alacaktı. bir dizi TV röportajında. Bu hiç olmadı. Yine geçen yıl, tabloid Altın Küre ile ilgili farklı bir hikaye uydurdu. Çıkış iddia edildi Jolie ve Aniston 'yüz yüze' bir karşılaşma yaşadı ödül şovunda. Her iki oyuncu da 2018'deki törene katıldı, ancak hiçbir zaman herhangi bir yüzleşme olmadı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.