İddia eden yeni bir tabloid raporu Angelina Jolie ile velayet savaşının ortasında çöktü Brad Pitt tamamen doğru değil. Dedikoducu Polis hikayeyi çürütebilir. Hem aldatıcı hem de yanlış.

Bu haftanın kapağı National Enquirer '79-LB Angie Çökerken Brad Velayeti Kazandı!' Ancak, Pitt çocuklarının velayetini kazanmadı, Jolie’nin kilosu o kadar düşmedi ve bayılmadı. Bunun yerine, güvenilmez dergi, Jolie'nin iyiliğine saldırmak için eski sevgililerin velayet müzakerelerindeki en son gelişmeleri kullanıyor.



Geçen ay, Pitt ve Jolie’nin davasına başkanlık eden bir yargıç, aktrisin, görüşmediği kocasının altı çocuğuyla daha fazla görüşmesine izin vermesi gerektiğine karar verdi. Mahkeme, aktrisin emre uymaması durumunda çocukların birincil velayetini kaybetme riskini alabileceğini bile belirtti. Pitt onlarla daha fazla zaman geçirmesine rağmen, çocuklar film çekerken hala Londra'da Jolie ile yaşıyorlar. Zararlı 2 . Gazetenin iddia ettiği gibi 'velayeti kazanmadı'.

In welchem ​​Jahr starb Bob Ross?

Yine de, göre Enquirer Durumun stresi, oyuncunun geçtiğimiz ay Irak'taki bir mülteci kampını ziyareti sırasında bayılmasına neden oldu. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye, 'Angelina'nın yürüyüşü bir hayalet gibi bembeyaz oldu ve başı döndü' dedi. “Açıkça oldukça kötü bir yöndeydi. O kadar zayıftı ki, hayat ondan tamamen tükenmiş gibiydi. '

Sahte hikayesini açıklamak için yayın, Jolie'nin dengesini kaybettiği ve geriye doğru düştüğü görünen bir fotoğrafı kullanıyor. Ancak bu olay geçen ay Irak'ta yaşanmadı. Aslında gerçekte olmadı. Görüntü 2007'de geri çekildi. Jolie, aksiyon filmi için Chicago'da bir sahne çekiyordu. Aranan . Magazin gazetesi, okuyucuları aktrisin velayet savaşının onun çökmesine neden olduğuna inandırmaya çalışmak için bir film setinden on yıllık bir fotoğrafı kullanıyor.

Oyuncunun sadece 78 kilo olduğu iddiasına gelince, dergi yıllardır Jolie'nin sağlığı, kilosu nedeniyle tehlikede . Prizin keyfi bir numara seçme ve ona atama alışkanlığı bile var. Tabloid'in hesaplamalarına göre, geçtiğimiz birkaç yıl aktrisin 90 pound'dan 76 pound'a çıktığını ve şimdi tekrar 78 pound'a çıktığını gördü. Derginin geri dönüştürmeye devam ettiği temelsiz bir taktik.

İnsanlar çok daha güvenilir bir ünlü haber yayını, geçen ay Jolie 'harika gidiyor' Pitt ile gözaltı savaşının ortasında. Bu haftanın başlarında, dergi şunu kaydetti: Jolie 'mutlu ve rahat' görünüyordu çocuklarını müzikal izlemeye götürürken Kötü Londrada. Öte yandan, Enquirer Son makalesi yalanlarının ağırlığı altında çöküyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.