Gerçekten şok edici bir anda, Brad Pitt ve Angelina Jolie kendilerini tabloid spot ışığında bulurlar. Boşanma iptal edildi mi? Dedikoducu Polis Bahse girerim bunu ezbere biliyorsunuz.

Bu haftaki suçlu Kadınlar Günü 'boşanma bitti!' Bunu nasıl biliyor? Tabii ki, magazin dergisi Jolie'nin ilişkiye bir şans daha vermek istediğini söyleyen 'bir kaynak' ile konuştu. Pitt kısa süre önce Jolie'nin evinden ayrılırken görüldü ve muhtemelen varolmayan kaynak, Jolie'nin 'grev anını seçti!'Görünüşe göre Jolie, Brad'i delirtmek için mahkeme sürecini yavaşlattı ama şimdi evli kalmayı seçerek 'kendi güvensizliklerini ve yalnızlığını yatıştırmak' istediğini fark ediyor. Burada Pitt’in daha önce bir kez ve Jolie’nin iki kez boşandığını belirtmekte fayda var. Boşanmanın nasıl işlediğine ve neden olduğu zihinsel çekişmeye herhangi bir çift hazırlıklı olabilse de, bu ikisi hazırlıklı olacaktır.

Gerçekten söylememiz gerekiyor mu? Dedikoducu Polis böyle hikayeleri defalarca çürütmekten yoruldu. Görevimiz olduğu için yine de gayret göstereceğiz. Bu hikaye tamamen yanlıştır.

Geçen hafta aynı gazeteyi Jolie'nin Pitt'i almaktan uzaklaştırmaya çalıştığını iddia ettiğimiz için basmıştık. Jenifer Aniston ile tekrar beraber . Pitt ve Aniston tekrar bir araya gelmiyor, sadece kibarca ödül şovlarında takılabiliyorlar. Bu son iddia, güvenilmez çıkışın geçen hafta başlattığı sahte anlatının bir devamı gibi görünüyor.

Jolie ve Pitt de bir araya gelmeyecekler. Pitt görüldü Son zamanlarda Jolie’nin evinde, ama bu onu herhangi bir tuzağa düşürdüğü için değildi. Altı çocuğunun iki velayetini paylaşıyorlar, bu yüzden belli ki Pitt zaman zaman Jolie'nin evinde olacak, tıpkı Jolie'yi evinde gördüğümüzden şüphe duymayacağımız gibi. Ortak ebeveynlik bu şekilde işler ve boşanmanın iptal edildiğine dair neredeyse hiç sinyal vermez.

Bu tabloid, Jolie'nin kendisini ve Afrika'ya altı çocuk . Bu hikayeyi de çürüttük, çünkü bu hikaye sadece bir Harper’s Bazaar Jolie ile röportaj yaparak Afrika'ya olan ilgisini bir hareketin itici gücü olarak çerçevelemek. Bu tabloid'in Jolie / Pitt ailesi hakkında hiçbir fikri olmadığını söylemek yetersiz kalıyor.

Kadınlar Günü kendi kurgusunu düz tutamaz. Nisan ayında hikaye Jolie idi. çocukları tutmak Aniston'a olan nefretinden dolayı Pitt'den. Peki Jolie, Aniston'dan o kadar çok nefret ediyor ki çocuklarını babalarından uzak tutacak mı? Yoksa Pitt'i gerçekten seviyor ve tekrar bir araya gelmek mi istiyor? Hikayesi ne olursa olsun, Dedikoducu Polis çürütecek.

Bu, Ocak ayında iddia edilen aynı magazin gazetesi Aniston ikizlere hamileydi . Pitt'in bebeklerini taşımıyordu, Dedikoducu Polis hikayeleri neredeyse hiçbir kanıt olmadan spekülasyon açısından yüksek olduğu için kararlıydı. Bu magazinlerin nasıl ortaya çıkabileceğinin bir sınırı yok. Onlar onu kesene kadar Dedikoducu Polis dava üzerinde olacak.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.