Angelina Jolie ve Brad Pitt yeni bir magazin dergisinin kapak hikâyesine rağmen, yabancılaşmış eşlerin artık 'gizlice birbirleriyle çıktıklarını' ilan etmelerine rağmen 'tekrar bir araya gelmiyorlar.' Dedikoducu Polis bu sahte haberi yalnızca çürütebilir.

Gerçek olmayan iddialar Yaşam tarzı , 'Brad ve Angie Gizlice Birlikte Geri Dönüyor' başlıklı yeni sayısında yer alan bir başlıkta yanlış bir şekilde ilan eden. Tabloid, 'Brangelina'nın yeniden doğuşu! Dağınık ayrılmalarından sekiz ay sonra Brad Pitt ve Angelina Jolie yeniden yakınlaşıyor. ' Peki, gerçekten ne kadar yakınlar?Sözde bir 'arkadaş' dedikodu dergisine şöyle diyordu: 'Son zamanlarda haftada birkaç kez görüşüyorlar. Yavaş yavaş eski duygular geri dönmeye başladı ... Sanki şimdi yeniden çıkıyorlar. ' Çiftin sözde yeniden bir araya gelmesinin, prizin bir 'kaynağının' Pitt'in içkisinin ailelerini nasıl etkilediği için Jolie'ye 'içten bir özür' verdiğini iddia ettiği gözyaşı dolu bir saat süren telefon görüşmesinin ardından gerçekleştiği iddia edildi.

Bir uzlaşmanın kanıtı olarak yayın, Pitt's GQ röportaj eksikliklerinden bahsettiği ve muhabiri Jolie’nin son filmini görmeye teşvik ettiği. Tabii ki, oyuncu tekrar bir araya gelme konusunda hiçbir şey söylemedi. Bununla birlikte, magazin gazetesi 'yeniden bir araya gelmeyi kamuoyuna açıklamaya hazırlandığını' savunuyor. Yine de dergi bunun ne zaman ve nasıl olacağını söylemiyor. Daha ziyade, çocuklarının 'kafasını karıştırmamak' için çiftin 'yeniden canlanan ilişkiyi şimdilik radar altında tuttuğunu' iddia eden yukarıda bahsedilen arkadaştan alıntı yapıyor.

Ancak Pitt ve Jolie, kuruluşun iddia ettiği kadar birlikte zaman geçiriyor olsalardı, kesinlikle çocuklar anne ve babayla ilgili bir sorun olduğunu anlayacaklardı. İyi, Dedikoducu Polis bir şeyin değiştiğini doğrulayabilir: Pitt ve Jolie, ayrılıklarının hemen sonrasına kıyasla bugünlerde daha iyi anlaşıyorlar. Bununla birlikte, yeniden alevlenen bir romantizm olmadığını söyledi.

Pitt'e yakın bir kaynak sadece şunu söyler: Dedikoducu Polis şu anda işler 'makul derecede iyi' olsa da, görüşmediği karısıyla 'çıktığı' doğru değil. Jolie içeriden biri, bu noktada evlilik birleşmesi olmadığını tekrarlıyor. Anlaşılan Yaşam tarzı hala alternatif bir gerçeklik satıyor ve gerçek yerine sahte haberler sunuyor.

Örneğin geçen Kasım, tabloid yanlış bir şekilde Jolie tek başına velayet istiyordu korkudan çocuklar koruyucu aile bakımına gireceklerdi. Yanıltıcı bir Ocak kapak hikayesinde dergi, Jolie çocukları Pitt'e 'teslim etmek' zorunda kaldı , yanlışlıkla onun velayetini kazandığını ima etti. Neredeyse her adımda, yayının hikayeleri eski çiftle gerçekte olanlarla eşleşmedi. Açıkçası, satış noktasının gelecekteki hikayelerinin de olmasını beklemiyoruz.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.