Angelina Jolie Brad Pitt Boşanma Kapalı

(Biz Haftalık)

Angelina Jolie ve Brad Pitt 'Boşanma' yeni bir magazin dergisinin kapak hikayesinin aksine 'kapalı' değil. Dedikoducu Polis bölünmenin yasal olarak sonuçlandırılmadığı doğru olsa da ufukta bir uzlaşmanın olduğu doğru olmadığını özellikle öğrendi.Yanlış duyuru, yeni kapağında yer alıyor Biz Haftalık , 'Angie ve Brad: Boşanma Kapalı!' Gazete gazetesi, 'evlilikleri, aileleri ve aşkları için nasıl savaştıklarına dair inanılmaz hikayeye' dair 'içeriden' bilgiye sahip olduğunu vaat ediyor. Basımın içinde, başlık daha da ileri giderek 'Angie’s Still In Love With Brad' i ilan ediyor. Dedikodu dergisi, “Pitt ile olan birlikteliğini sona erdirmek için başvuruda bulunduktan yaklaşık bir yıl sonra, Jolie stratejisini yeniden düşünüyor. Şimdi bir kaynak, boşanmanın beklemede olduğunu söylüyor. '

Sözde 'kaynak' çıkışa 'boşanma kapandı' diyor. 'Birkaç aydır bunu ilerletmek için hiçbir şey yapmadılar ve kimse yapacaklarını düşünmüyor ... O hala ona aşık.' Sözde muhbir, 'Hâlâ ona karşı hisleri var ve şimdi öfkesi biraz azaldı, bunu tekrar anlamaya başlıyor. Tam olarak onun üzerinde değil. '

Yayın ayrıca Jolie’nin 'kalbinin değişmesinin Pitt’in kendi yüzüyle aynı zamana denk geldiğini' iddia ediyor ve 'Jolie içmekten vazgeçerek' kendini geliştirme kararının 'olduğunu belirtiyor. Ve boşanmanın 'belirsizlik' olduğu iddia edilen tabloid'in 'kaynağı', 'Herkes tekrar bir araya geleceğini düşünüyor. Vazgeçtiklerini ve işleri yoluna koymaya çalıştıklarını açıklasalar şaşırtıcı olmazdı. ' Ancak bu örtbas hikayesi ve iddiaları özellikle tek taraflı.

Dergi defalarca Jolie'nin ikinci düşünceleri olduğunu iddia ediyor, ancak Pitt'in de bir araya gelmeyi düşündüğünü bir kez bile söylemiyor. Ve Dedikoducu Polis olmadığı ve çiftin 'tekrar bir araya gelmenin' eşiğinde olmadığı söylendi. Hâlâ boşanma sürecindeler, biz sadece eminiz ve bilenler, Jolie’nin dağılmanın hemen sonrasında kavrulmuş dünya yaklaşımından sonra uzlaşmaya varacaklarını söylüyorlar.

Bağlantılarımızdan biri, Jolie’nin tartışmalı konuşmasının ardından geldiği için bu kapak hikayesinin zamanlamasını da sorguluyor. Vanity Fuarı görüşme yapar ve kendisini çevreleyen konuşmanın yönünü değiştirmeye çalışıp çalışmadığını merak eder. Dedikoducu Polis ayrıca yorum için hem Jolie hem de Pitt temsilcilerine ulaştı.

Ayrıca şunu da belirtmekte fayda var: Biz Haftalık geçen ay yanlış iddia ederek sahte bir kapak haberi yayınladığı göz önüne alındığında, bu iki yıldız hakkında haber yapmak söz konusu olduğunda güvenilir bir çıkış noktası değil. Pitt Sienna Miller ile 'gizlice çıkıyordu' . Özellikle, sözde ilişkiden Jolie ile yeniden bir araya gelme hakkındaki bu yeni makalede hiçbir yerde bahsedilmiyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.