Angelina Jolie ve Brad Pitt rapora rağmen boşanmalarından önce “10 gizli ilişkisi” olmadı. Çiftin ayrılmasından bir buçuk yıl sonra gelen bu hikaye yalanlarla doludur. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Göre National Enquirer , Jolie ve Pitt ilişkileri boyunca 'hile yapmayı bırakamadı'. Aslında, süpermarket gazetesi, 'hile suçlamasıyla' boşanma davası açtığını iddia ediyor. Dedikodu dergisi her iki yıldızı da sesleniyor ve onları sadakatsizlik, sadakatsizlik ve uygunsuz davranışlarla suçluyor. Hatta çiftin 'sunağa ulaşmasının' bir 'mucize' olduğu iddia ediliyor çünkü 2014 düğünlerinden önce, Pitt, Jolie'nin 'diğer erkek ve kadınlarla yatağa atlamayı' itiraf etmesinden 'sersemlemiş'.Magazin dergisi, Jolie'nin bir araya geldikten sonra diğer insanlarla hala samimi olduğunu 'kabul etmesinden' sonra Pitt'in 'evlilik öncesi bir danışma seansından kaçtığını' iddia ediyor. Sözde 'içeriden' bir sözde 'Angelina, birbirlerine aşık olduktan sonra diğer erkeklerle [ilişkilerini] sürdürdüğünü cesurca itiraf etti' dedi. Dergi daha sonra Johnny Depp'i gündeme getirerek, o zamanki ortağı Vanessa Paradis'in 2010'ları filme alırken Jolie ile 'takılma' olasılığından 'korktuğunu' iddia ediyor. Turist .

Oradan, çıkış, Jolie'nin Jared Leto ile vakit geçirdiği iddia edilen 'daha fazla düğün öncesi gerginlik' olduğunu iddia ediyor. Yayın, çiftin bir zamanlar bir romantizm yaşadığını savunuyor ve Pitt'in artık onun için 'başka bir oyun' yaptığını 'ezilmiş' olduğunu iddia ediyor. Sonra 2015’in yıldızı Jack O’Connell var Kırılmamış Jolie'nin yönettiği. Tabloid, Pitt'in onu “çok kıskandığını” iddia ediyor ve tartışmadan önce, Jolie filmde Japon yıldızı Miyavi'de rol aldığında “paniğe kapıldı” çünkü eski sevgilisi Jenny Shimizu ile benzerlik taşıyordu.

Bir sonraki yetişen kişi Selena Gomez, dergide kendisinin ve Pitt'in 2016 Altın Küre'ye 'bağlanarak' Jolie'yi 'kızdırdığını' iddia ediyor. Daha sonra çıkış, Jolie'nin o yıl Kamboçya'da çalışırken 'iki kez Brad' yakalandığını iddia ediyor. Önce babamı öldürdüler . 'Brad'e göre bu duygusal bir aldatmadır', sözde bir 'arkadaş' aktris-yönetmenin adı verilmeyen bir ekip üyesiyle sözde yakınlaştığını iddia ediyor. Hatta yayın, özellikle Pitt'in 'evli bir yıldızla intikam' aldığı için 'boşanmaya gerçekten yol açan' bu durum üzerine bir 'savaş' olduğunu iddia ediyor. Savaş makinesi başrol oyuncusu Meg Tilly.

The National Enquirer, Pitt ve Jolie'nin 'her ikisinin de kadın dadılarla flört ettiğini' iddia ettiği 'son bir değişiklik' sunmaya devam ediyor. Şüpheli bir 'kaynak', Jolie'nin aile çalışanı Lena Gould ile 'aşk ilişkisi' yaşadığını iddia ediyor ve ayrıca Pitt’in kimliği belirsiz bir 'muhteşem asistan' ile olan ilişkisinden 'şüpheli' olduğunu iddia ediyor. Üstüne üstlük, Pitt's Müttefik yardımcı yıldız Marion Cotillard 'Angelina’nın evliliğini bozan diğer kadın' olarak bahsediliyor.

Ancak tüm bu iddialar birkaç yaşında ve Dedikoducu Polis Aslen tabloid tarafından yayınlandıklarında neredeyse her birini mahvetti çünkü hepsi doğru değil. Örneğin, Cotillard kendisi ile Pitt'in ilişkisi olduğu söylentilerini yalanladı. . Ve şimdi birkaç kez belirttiğimiz gibi, Jolie, Leto ile hiç çıkmadı. .

Bu asılsız iddiaların aniden hak sahibi olduklarını öne sürmek için ilk kez yapılmasından bu yana hiçbir şey değişmedi. Dergi, müstehcen olmak uğruna arşivlerinden sahte uzun masallar çıkarıyor. Gerçekte, çiftin bölünmesine karışan üçüncü bir taraf yoktu ve ilişkileri boyunca birbirlerinin üzerine adım atmadılar.

Jolie'nin boşanma davası açmasının asıl nedeni, alevlenen uçak kavgasıydı. Pitt ile ilgili çocuk istismarı iddiaları . Nihayetinde aklanmış olmasına rağmen, boşanma hala devam ediyor. Ne olursa olsun, Jolie onu “hile suçlamasıyla” terk etmedi ve ilişkileri sadakatsizlikten etkilenmedi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.