Vardır Angelina Jolie 'Yasaklandı' Brad Pitt çocuklarını tanıtmaktan Jennifer aniston ? Bu hafta bir magazin dergisinin iddia ettiği şey bu. Dedikoducu Polis hikayeyi inceledi ve tamamen saçma olduğunu doğrulayabilir.

Yaşam tarzı Jolie'nin Pitt'in çocuklarını Aniston'la tanıştırmasına izin vermediğini bildirdi. Şüpheli bir kaynak çıkışa, 'Boşanma sonuçlanıncaya kadar Brad'in Jen'i veya başka herhangi bir kadını çocuklarla tanıştırması yasaklandı' diyor. Bu, Jolie'nin Pitt'in Aniston'ı terk etmesini talep ettiğini, yoksa çocuklarının velayetini kaybedeceğini söyleyen kapaktaki manşetten çok farklı. Maalesef bu tür yem ve değiştirme magazin dergilerinde yaygındır.Ne olursa olsun, sözde kaynak, 'Angie acı çekiyor ve Brad'i uyardı, 'Dinlemezsen hayatını cehenneme çevireceğim' 'demeye devam ediyor. daha fazla Angelina Jolie eski kocasına hayatını daha da perişan edecek bir şey yapabilirdi.

İçeriden biri, 'Brad bunu uyanamayacağı bitmeyen bir kabus olarak tanımlıyor' diyor. 'Yaklaşık dört yıl geçti ve Angie hâlâ onu kontrol etmeye çalışıyor. Ayaklarını sürüklüyor ve görünüşe göre boşanmayı olabildiğince karmaşık hale getirmek için elinden gelen her şeyi yapıyor. ' Çıkış, Brad Pitt’in Jennifer Aniston ile yenilenen ilişkisinin “karanlık zamanların ortasındaki parlak nokta” olduğunu iddia ediyor. Kaynak, 'Brad, Angie ile yaşadığı tüm çile boyunca Jen'e yaslanmış durumda' diyor. 'O bir güç kulesi ve şimdi evlendiklerinden daha iyi anlaşıyorlar!'

Bu arada Angelina Jolie, çıkış tarafından 'bu aşk üçgeni olarak algılanan kötü adam' olarak tanımlanıyor, bu parça boyunca tam olarak sergilenen açık bir önyargı. Sözde 'içeriden' sözde 'Angelina, Jen'e dayanamıyor ve sadece Brad'le alay etmek için geri döndüğüne inanıyor' diye devam ediyor. Görünüşe göre Jolie, 'bir anlaşmaya varmayı reddederek ve çocuklar hakkında tehditlerde bulunarak Brad ve Jen'i ayıracağını ummuştu.' Ancak şüpheli haberciye göre tam tersi oldu, 'Aslında onları birbirine yaklaştırdı. Brad, Jen'in güvenebileceği birkaç kişiden biri olduğunu biliyor. ' Tüm bunlar gerçeklikten çok uzak olduğu için bir filme uygun görünüyor.

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğunu belirlemiştir. Tüm öncül bir gerçeğe bağlı: Jennifer Aniston ve Brad Pitt'in tekrar çıktığı. Gerçek şu ki, onlar değil. Angelina Jolie'nin eski kocası bir daha eski karısıyla görüşmezse kıskanç öfkeyle saldırması için hiçbir neden yok.

Geçmişte aksini iddia ettiğimiz için bu satış noktasını defalarca bozduk. Örneğin, aynı yayın bu yılın Şubat ayında Aniston ve Pitt, bir kız çocuğu evlat ediniyor ve ona Pitt’in arkadaşı George Clooney adını veriyorlardı. . Cevaplar için hem Aniston'a hem de Pitt'in temsilcilerine ulaştık. Aniston'ın temsilcisi bize, 'Kimse bu saçmalığa gerçekten inanamaz mı? Hepsi uydurma. ' Pitt’in temsilcisi, hikayenin tamamen yanlış olduğu yönündeki önsezimizi de doğruladı. İkisi ne romantik bir ilişki içinde ne de birlikte bir bebek evlat ediniyorlar.

Bundan birkaç hafta önce, Yaşam tarzı Angelina Jolie, Brad Pitt ve Jennifer Aniston arasındaki sözde 'aşk üçgeni' hakkında başka bir hikaye yayınladı. Bir kere daha, Jolie, Pitt ve Aniston'ın ilişkisini mahvetmeye yönelik sözde çabaları nedeniyle kötü adam rolüne alındı. . Dedikoducu Polis Jolie’nin kampındaki bir kişiyle görüştü ve bize bu türden hiçbir şeyin uzaktan doğru olmadığına dair güvence verdi. Jolie asla Pitt'e karşı komplo kurmazdı ve hayali bir ilişkiyi bozmakla da ilgilenmezdi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

hat Ellen ihre Show beendet?