Angelina Jolie dışarı çıkma teklif etmedi Keanu Reeves uydurma bir tabloid habere rağmen bir tarihte. Dedikoducu Polis sadece hikayeyi çürütebilir. Oyuncunun kendi sözcüsü bize bunun doğru olmadığını söylüyor.

matt lauer und megan kelly

Göre Star Ancak Jolie, bu ayın başlarında 44 yaşına bastıktan sonra yeniden aşkı bulmaya hazır olduğuna karar verdi ve John Wick star. İddia edilen bir kaynak çıkışına 'Doğum günü bir dönüm noktası ve bir ilişkiye başlamak için doğru zaman gibi geldi' dedi. 'Brad [Pitt] ile ilk tanıştığından beri bir erkek için bu kadar heyecanlı olmamıştı.'Dergi, Jolie'nin 2017 yılında, oyuncunun annesi Patricia'nın yaşadığı Los Angeles ile aynı semtte bir ev satın aldığında Reeves'le ilk tanıştığını söylüyor. Sözde içeriden biri, 'Pek çok ortak yönleri olduğunu keşfettiler ve cazibe kesinlikle oradaydı' diye ekliyor. Patricia, Keanu'nun bunca yıldan sonra nihayet yerleştiğini ve Angelina’nın aileye tam uyum sağlayacak birini görmeyi çok isterdi. '

Şüpheli habercisi devam ediyor, “Keanu ona kelebek veriyor! Ne de olsa, o sadece onun tipi - sinirli ve biraz da haydut. Artı, onun muhteşem olduğunu düşünüyor. ' İsimsiz kaynak ayrıca Jolie'nin Reeves'in annesinden bir randevu ayarlamasını isteyemeyecek kadar 'çok gergin' olduğunu, bu yüzden onun yerine oyuncuyla 'ortak bir arkadaşı' olduğunu iddia ediyor. 'Evinde samimi bir akşam yemeği istiyor ve kendisinin ve Keanu'nun tamamen yalnız kalması için önceden hazırlaması için bir şef ayarladı,' diye ekliyor içeriden görünüşte sahte.

Dedikoducu Polis ancak, bize söyleyen Reeves temsilcisine ulaştı Star raporunu yayınlamadan önce zaten bir ret gönderildi. Makaleden önceden haberdar olan oyuncunun sözcüsü bize şöyle diyor: “Onlara gönderdiğim ifade bu: Hikayeniz tamamen yanlış ve hiçbir gerçeğe dayanmıyor. Bu olay asla gerçekleşmedi. Bir kez daha, yalnızca mali kazanç sağlamak için satışlarınızı artırmak için yalan üretiyor ve icat ediyorsunuz. Güvenilir olmayan dergi, Reeves’in sözcüsünün açıklamasını dahil etme zahmetine girmedi, ancak anonim bir 'kaynaktan' gelen iddiaları sunmakta hiçbir sorun yaşamadı.

Ben und Gwen haben ein Baby

Jolie temsilcisi şunları söyledi: Dedikoducu Polis Birkaç kez oyuncu şu anda işe ve çocuklarına odaklandı. Yazı New Mexico'da çocuklarıyla birlikte film çekerken geçiren oyuncu flört etmekle ilgilenmiyor.

Ne yazık ki, Star oyuncuyu keyfi olarak ünlü erkeklerle ilişkilendirme alışkanlığı var. Şubat ayında, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için gazeteyi basmış Jolie, Sean Penn ile çıkıyordu. . Değildi. Geçtiğimiz Aralık ayında yayını yanlış bildirdiği için aradık. Jolie, Jared Leto ile gizlice çıkıyordu. . Durum da bu değildi.

Brad Pitt und Katie Holmes

Ek olarak, bu bir tabloid'in ilk kez hakkında bir hikaye uydurması değil Jolie Reeves çıkıyor . Geçen Ekim, Dedikoducu Polis debunked bir KB İki yıldızın 'tenha bir Yunan adasına çok gizli bir gezi' nin ardından Temmuz 2017'den beri gizli bir aşk yaşadığını iddia eden makale. Bu son makale senaryoyu biraz geriye çeviriyor, ancak artık doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.